Zavrieť

Porady

Prečo sa nemôžem dosťať do „...ďalších zákonov“

Od včera mám problém so zákonmi na porade. Keď dám hore na lište „Zákony“ a na konci „ďalšie zákony“, tak sa vôbec nič neudeje. Nezobrazia sa mi žiadne ďalšie zákony a zostane zobrazená tá stránka, na ktorej som tak isto, ako predtým.
Aj v téme k zákonu na ochranu osobných údajov, keď som klikla na link na tento zákon, tak mi vypísalo, že je „nefunkčne zadaná téma.
Nefunguje mi to v IE, ani Mozile, ani Google Chrome. Keďže v podstate odkedy chodím na Poradu som nič nemenila v nastaveniach, tak som dúfala, že sa to napraví, tak ako sa to pokazilo, ale zatiaľ sa nič nedeje a vôbec mi to nefunguje.
Okrem toho, nedávno som dokonca zazrela, neviem či v rubrikách alebo zákonoch tému Ochrana osobných údajov alebo niečo podobné, no teraz to nikde neviem nájsť.
Tento dotaz som chcela dať do nejakej témy, ktorú som tu pred chvíľou videla "Chyby na Porade", ale mi ju to vôbec neponúklo a neviem ako ju nájsť, takže ho priradilo k prehliadačom a či čo.
Naposledy upravil vieraaaa : 30.05.13 at 11:42
Porada_zákony.png  
4 komentárov     zbaliť
Richard opravene
veronikasad Ale neaktuálne, napr.
http://www.porada.sk/t21601-zakon-o-...01-2012-a.html
vieraaaa Hurá, keby som vedela ako to napísať väčšie, tak by som to napísala väčším, ale asi to nejde.
Tak len také malé ĎAKUJEM pekne.
KEJKA vyskúšala som funguje
ďakujem.
Komentárom posúvam, aby tentooznam dlhšie vydržal "hore".
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    vieraaaa Ale mne sa zdá, že mi to už fungovalo. Alebo už sa mi to iba zdá?

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ďalšie zákony sa nedali zobraziť ani predtým a ani teraz sa nedajú zobraziť. Možno to Richard opraví.

    Prečo sa nemôžem dosťať do „...ďalších zákonov“

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.