Zavrieť

Porady

Môžem sa stať policajtom pri oslobodení od TV na strednej škole?

Dobrý deň, mám jednu otázku. Prihliadajú pri prijatí do PZ aj na vysvedčenie? Pretože pred pár rokmi mi vyskočilo koleno a mala som s ním problémy, tak ma moja lekárka dala do 4. skupiny na TV (oslobodená úplne), aby sa mi nestal počas hodín TV žiaden väčší úraz. Ak urobím fyzické testy tak ma môžu vziať, alebo už len z princípu ak uvidia že som bola oslobodená, nemám šancu? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Vyžaduje sa 100% zdravotný stav a dobrá fyzička.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Pokiaľ viem , tak z telesnej výchovy sa na základnej a strednej škole nedá prepadnúť ...

    Oslobodenie od hodín ( dokonca úplne ) z princípu by nemalo vadiť ...
    Ale na druhej strane ( principiálneho ) by som teda rád vedieť a aj vidieť , či by si tie fyzické testy urobila ...
    Pri tom prijatí musíš ísť aj do školy ( pokiaľ nie si iná kapacita ) a tam je jeden z predmetov AJ telesná výchova , kde sa žiadne úľavy nejak nenosia ...

    Takže si odpovedz aj sama , máš šancu ???
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    patricia.j myslím si, že fyzické testy by som mohla zvládnuť a taktiež aj primeranú TV.. ja som sa len chcela uistiť, či nebude prekážať to, ked som bola počas strednej školy oslobodená
    buchač Primeraná je čo ???????
    Akože ( napríklad ) všetci budú behať 10 km , ale Ty vzhľadom k tým problémom iba 1 kilák ???

    Dalo by sa pokračovať o tej primeranosti ...
    misoft Holka zlatá - ak niekoho prijímajú a sú dané podmienky pre prijatie, tam neexistuje žiadne primerané, existuje len spĺňa/nespĺňa - a basta! Všetci musia mať rovnaké podmienky a ten, kto ich splní podľa daných noriem, postupuje do ďalšieho kola bez straty desiatky. Kto nesplní - ide z kola von.
    A pri prijímaní - kuknú len na vysvečko a tak čumia: Slovina, matika, cudzí jazyk (prípadne iné podľa pokynov v pohovoroch). Telesnú si overia prakticky.
    patricia.j presne to som chcela vedieť, či budu na vysvedčení pozerať na kolónku tv alebo nie inak som si vedomá všetkého čo musim vedieť, aj ked samozrejme ženy maju ine rozpisy ako muži ďakujem ešte raz
    lujza.j čo ťa vedie ísť k polícii?
    misoft Asi to super "heslo" čo na dverách tragáčov majú.....
      zbaliť

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    pri primacom konani nikoho nebudu zaujimat tvoje znamky na konci rocnika. Rozhodujuce pre posudenie bude maturitne vysvecenie - zaver z komplexnej lekarskej prehliadky (trva skoro cely den) - vysledky s primacich skusok zo slovenciny ako aj fyzicke testy ako aj psychotesty. Splnis dany limit - mas sancu...nesplnis - odchod.

    Môžem sa stať policajtom pri oslobodení od TV na strednej škole?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.