Zavrieť

Porady

Laserová tlačiareň - farba sa stiera z papiera - prečo?

Dobrý deň, vlastním laserovú tlačiareň Konica Minolta 1680MF. Mám problém s tým, že farba sa z papiera stiera buď pri dotyku, alebo keď sa o seba šúchajú papiere. Musím tlačiť na normálnej kvalite a viackrát predhrievať tlačiareň, aby sa farba až tak veľmi nestierala. V čom je chyba? Nenahrieva sa dostatočne a preto zle zapeká farbu? Alebo je problém v toneri? Chodíme toner dopĺňať. Taktiež píska. Viete mi poradiť nejaký olejček, ktorý tam môžem nakvapkať (a kde)? Ďakujem vopred za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    nemrhajte peniazmi za originalne tonery

    ja používam repasované za minimalne ceny

    www.cdrmarket.cz
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nandrolon Nám repasované tonery minulý týždeň odrovnali multifunkčnú CANON-ku.
    Stále sa z nich odsypávalo až je tlačiareň v takom stave že by sa musela dať vyčistiť do firmy /nikto by sa tu s ňou nesral/ a to už lepšie kúpiť novú...
    Indeed je rozdiel ,či používaš nejaku tlačiareň ,ktorej zostatkova hodnota je 5 euro , alebo nejaký najväčší bizhub, či ako sa to vola ktorý stojí nový 2000 euro
    Nandrolon Klasický repasovaný toner by som nedal ani do tej lacnej tlačiarne a do tej drahej už dupľom nie, a to máme niekoľko tlačiarní, vrátane cenových kategórie 10 000 eur+
      zbaliť

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no a treba používať kvalitný papier, pretože nie každý je dobrý...tiež mám laserovku a nestiera...v mamuáli k tlačiarni je doporučený papier, ktorý treba používať..

    Zuzaka je offline (nepripojený) Zuzaka

    Zuzaka
    mala som aj ja taký problem ale u HP a v servise povedali ze bola zlá tá zapekacia časť - vymenili ju a už to ide ok .. a toner som pouzivala taky aj taky

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Treba vyskúšať originálny toner, ak to nebude robiť, chyba je v renovovanom tonery.
    Ja tie renovované neznášam. Veď dá sa kúpiť aj originálna náhrada, od firiem ako stygian, toprint, xerox - sú skoro v cenách renovovaných a predsa len kvalita je bližšie k originálom.

    Laserová tlačiareň - farba sa stiera z papiera - prečo?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.