Zavrieť

Porady

výstraha zabezpečenia

mám otvorenú poradu,fb,plus nejaké iné stránky,a zrazu mi vyskočí okno že výstraha.....neviem,pred čím ma to vystríha,tie stránky pozerám každý deň,doteraz to bolo vždy OK,nechodím na podozrivé stránky :-/ čo s tým?
Naposledy upravil kopretinka : 10.06.13 at 12:20
3 komentárov     zbaliť
avalik je tam napisane len vystraha? ... priloz screen, + aky mas OS, pripadne antivir
avalik po kliknuti na dalsie info, ti zobrazilo info o stranke? ...
kopretinka takže robí to java
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    Najprv si zisti pri ktorej konkretnej stranke to robi. Ak ju poznas a chodis tam pravidelne, je doveryhodna, tak daj zobrazit certifikat, potom by tam malo byt tlacitko ziskat alebo pridat certifikat a nemalo by ta to potom uz otravovat.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka stále mi to vyskakuje,dokonca aj keď sa na počítači nič nerobí.......žiadna stránka nie je otvorená
    misoft Prever v Safe mode antivírusom a Malwarebytes-om. Ak toto robí aj pri nečinnosti, potom nejaká činnosť beží na pozadí.
    kopretinka čo je to safe mode ?
    misoft Pri štarte počítača stláčať F8, vyskočí menu, vybrať Spustiť v Núdzovom režime (alebo môže byť aj Safe Mode). Vtedy nenabiehajú niektoré komponenty a ovládače (grafika ide len na VGA - základné rozlíšenie, zvukovka odpojená - nabehne klávesnica, myš, grafika [prípadne ak sa dá s Network aj internet]). V tomto sa to najlepšie kontroluje, lebo prípadný "votrelec" neruší.
    wagner núdzový režim. Vyhľadaj si na stahuj.cz program Malwarebytes, stiahni si je to zadarmo a spusti to. Ak niečo je v PC, tak to nájde.
    kopretinka a musí to byť v núdzovom režime? ja sa to bojím takto robiť........dala som rýchlu kontrolu,nenašlo nič....
    wagner tak si stiahni ten program a nemusíš dať do núdzového režimu. Dáš si skontrolovať a budeš múdrejšia
    kopretinka nič nenašlo........
      zbaliť

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    To je zaujímavé,aj mne to isté včera urobilo...nemohla som dokonca otvoriť žiaden link. Potom som dala skontrolovať ( u mňa to je rýchla kontrola ) antivírus a všetko išlo ako má byť...

    Martin28sk je offline (nepripojený) Martin28sk

    Martin28sk
    nadstav spravny datum a cas v PC, alebo daj internetovu autom. aktualizaciu.
    nezaskodilo by aktualizovat webbrowser ak je mozne
    kopretinka čas je nastavený dobre a aktualizácia je automatická
    wagner Keď to robí java tak ju odinštaluj a nainštaluj si ju znovu - napr. z tej stránky stahuj.cz

    výstraha zabezpečenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.