Zavrieť

Porady

Koľko stojí reklama na googl ?

založila som e-shop a taktiež rozmýšľam nad reklamou na googl ale nikto mi nevie poradiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Eternel Milá Lujza.J,ďakujem za tvoru rýchlu a promtnú odpoveď,ale taká múdra som aj ja.Ak by si mi to dokázala vysvetli o čo ide budem ti vďačná.V prvom rade ako začať.Pri kontakte s firmou ti motajú medové fúzy a potom to prekvapenie.
    mercdok Ved na tej stranke mas vsetko vysvetlene. Co by si este chcela?

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    stoji tolko, kolko si ochotna do toho dat ... bud sa tomu budes venovat sama a platis za kliknutia (v zavislosti od klucovych slov a nastavenych limitov, ta to moze stat aj 100 € denne) ... alebo ked sa tomu nerozumies, zadas reklamu firme, co sa tomu venuje a za tuto pracu jej zaplatis + platbu za prekliky
    Eternel Ďakujem,zatiaľ nikto nenapísal že treba ešte zaplatiť firmu ktorá ti to spravuje.Vieš niečo aj o google fix.Zatiaľ som na 4 strane cez hľadaný výraz.
    avalik nie - do reklamy uz nedavam ani cent

    Marco18 je offline (nepripojený) Marco18

    Marco18
    Velmi zalezi na tom, v akej oblasti mas reklamu. Ina cena za kliknutie na tvoju reklamu bude pri frazach okolo "eshop", "tvorba webu", ina okolo "lacne elektro", "tenisky adidas" a podobne.
    Zalezi teda od toho aka je pre dane klucove slova, pri ktorych sa ma reklama zobrazovat konkurenica. Cim viac ludi inzeruje na to slovo, tym je vacsia cena za jedno kliknutie. Ta by sa mohla pohybovat zhruba od 0,1€ do 1€.
    Tebou pozadovane klucove slova si mozes zadat sem: http://adwords.google.com/o/KeywordTool
    Firmu, ktora ti to vytvori a spravuje je dobre mat, ale nie je to podmienka. Mozes to aj ty "skusit". Staci ti gmail. Na tomto linku ziskas kod na 75€ ak das do reklamy prvych 25€: http://www.google.sk/adwords/coupons...sk-gdn-aw-rdis Samozrejme firma sa ti postara o to, aby z ludi, ktori pridu cez reklamu, boli aj zakaznici.
    Eternel Zdravím.Už som aj rozmýšľala nad touto ponukou,že ty dáš 25.- eur a bónus je 75.- eur. Ale neviem a to ti nepovedia ani firmy ktoré to spravujú o koľko sa suma navýši / myslím ich provízia /.
    Marco18 Tento bonus - 75 € k tvojim 25 € mas skorej, ked si to chces vyskuat sama.
    Ak si das spravit reklamnu kampan firme, zvacsa sa nejedna o nejake navysenie, alebo sumu. Skorej sa plati stanovena ciastka za vytvorenie reklamnej kampane a ak chces potom aj za pravidelnu (priklad mesacnu udrzbu (poziadavky na klucove slova, teda co savyhladava, konkurencia sa menia s rocnym obdobim (vianoce, dovolenky...) a podobne).

    Koľko stojí reklama na googl ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.