Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Usporiadat
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Malá vnučka si zlomila predný zúbok, tak sme ju utešovali, že to je ešte len mliečny zúbok, mliečne jej vypadajú a narastú jej riadne, dospelácke zuby... A ona potešená hneď
"a keď budem mať dospelácke zuby, tak si ich budem môcť vyberať a vás strašiť hu-hú!"
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
8.B - dnešný rozhovor v prvej lavici po písomke

Mirka: "Ja som mala všetko dobre."
Paťa: "Ty špina."
5 0
lianett lianett

lianett je offline (nepripojený) lianett

Minulý štvrtok náš Samko /7 ročný/ pozeral ráno športové správy spolu so svojim bratom /9 ročným/ Mišom. Práve dávali príspevok z NHL zápasov. A Samko nadhodil Miškovi:"počuj Mišo, však, keby Messi hral hokej ani by si nevrzol? A žiadny gól by v živote nedal." a Mišo na to: "Však preto hrá futbal."

Alebo, teraz ma napadlo, keď chcel môj syn hrať so mnou v lete stoj čo stoj futbal, hoci ja vzťah k tomuto športu ako žena prirodzene veľmi nemám. A on mi na to: "Veď mami poď, bude zábava. Ja budem Messi a ty budeš Marika Hamšíková"
5 0
Alienočka Alienočka

Alienočka je offline (nepripojený) Alienočka

ja pridam iba pár preklepov : najprv ide Gala, a potom Šalanta (šaľa a galanta)
zoberem si zo sebou rifláky a teplé ( tepláky a rifle)
a čo som ja kožológ
5 0
ana21 ana21

ana21 je offline (nepripojený) ana21

Manžel často chodil čúrať a malá to komentovala slovami. "Tatino má hnačku cikaničku".
5 0
wolfar wolfar

wolfar je offline (nepripojený) wolfar

Moja mama casto spomina ako som si obzeral trojuholnikovy syrecek a potom som vyhlasil: syrík na špicatej strane nema stoj
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje decko mi včera píše z roboty/čerpačka PHM/....bol tu Slota.....a?....radšej som odišla, aby mi nevynadal.....a čo mal zase nejaké problémy?...... ne, ale bola som strapatá
5 0
Alienočka Alienočka

Alienočka je offline (nepripojený) Alienočka

odôvodnenie prečo sa GOMBÝK píše s Y.
Gom je predpona a Býk je vybrané slovo. - odpoveď štvrtáka
5 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
domáce učenie s prváčkou:

Ja: - koľko je 8+7 ?
Ona: - 15!
Ja: - dobre, koľko je 20-13 ?
Ona: - 7!
Ja: - a koľko je 10-0 ?
Ona: - tak to ti nikdy v živote nepoviem !!!

5 0
neldanka neldanka

neldanka je offline (nepripojený) neldanka

aj ja pridam perlicku... moja mama minule ostrihala ocina a jemu sa odkryla plesina na temene hlavy, no a ked to uvidela moja dcera (teraz uz ma 6r.), tak zareagovala asi takto: "dedko jaku ty mas uz prazdnu hlavu"!.... tooolko sme sa nasmiali, a odvtedy ked oco vidi niekoho v telke s plesinou, tak sa pousmeje a povie, aha dalsi co ma prazdnu hlavu ako aj ja

PS: a na nohach nosime botanky
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

- Čo je to doping?
- Keď športovci berú asteroidy!
odpoveď šiestaka
5 0
akikap akikap

akikap je offline (nepripojený) akikap

...moja dnes 15-ročná slečna dostala asi ako 4-ročná od babky 100 Sk a keďže sa nezmestila do prasiatka tak ju pekne obstrihala....aká bola spokojná a mňa skoro vystrelo...A ešte ma napadlo...známych syn mal v prvej triede nakresliť štvornohé zviera a nakreslil slimáka...netuším ako tie nohy počítal
5 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Babka a dedko vzali vnučky sesternice na kupko, ( 6rok) pred odchodom nakladám Rebeke .......poslúchať, nepapuľovať, nie že ich zbláznite!
Rebeka ....mi sme ich už dávno zbláznili, keď sme boli malé.
5 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Pridám jeden morbídny.4 ročný sa pýtal suseda 70r. asi týždeň po pohrebe jeho manželky,"z vašej babky je už kostra"?
5 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

Paťko (6r) bol vrátiť s babičkou vodný bicykel do požičovne.
Pýta sa tam toho, čo požičiava: "Ujo, aj zajtra mi požiačiaš?"
On: "Samozrejme".
Babička na to: "Paťko, a ty máš peňiažky?"
A Paťko rozhodil rukami, že: "Ale veď ja si ho chcem požičiať, nie kúpiť!!!"
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Dnešné dialógy u nás doma

Dcéra: "Čo sú to kanapky?"
Ja: "Tuším niečo medzi chlebíčkom a jednohubkou."
Dcéra: "Dvojhubky?"

Dcéra: "Včera som sa jak fajnovo premohla. Bola som v mekáči a nič som si nedala."
Ja: "Íha, nevídané-neslýchané, tuším to pošlem do novín!"
Dcéra: "Mohla by si ma zapísať do kultúrneho dedičstva UNESCO."
5 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Včera som skočila poobede k mladým s jahodami a až na dvor som počula ako 3 ročný Filipko plače. A tak sa pýtam:
- "Čo sa ti stalo, prečo plačeš Filipko?"
- "Nič sa mi nestalo, ja plačem zadarmo"
- "A keď ti dám jahody, prestaneš plakať?"
- "Prestanem ale až o chvíľu, teraz ešte nemôžem keď nevidím jahody....."
Logické nie?
5 0
lianett lianett

lianett je offline (nepripojený) lianett

Môj syn nedávno u našej starkej našiel v jej dome v kúte izby pavúka. Má 8 rokov a preto rýchlo utekal za starkou a zvestoval jej túto novinu, ktorú objavil. Starká prišla a zobrala pavúka do papiera, tak aby ho nezabila /to ja by som ho určite klepla/ a vyhodila ho von z okna so slovami: "ja nikdy týchto tvorov nezabíjam, nech si žijú vonku ďalej, " na čo môj syn odpovedal, "Starká nie je rasistka."
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
decko mi dnes vysvetlilo, že povolanie letuška má dve formy
letuška klasická lieta lietadlom...a potom .....letuška tá čo lieta s penisu na penis
záver : V každom prípade letušky sú skupina obľubujúca vtáky a letci majú kovové vtáky
5 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

včera večer náš prváčik:
ja: "Paťko, poď sa kúpať!"
Paťko: "Dobre, ale neumývaj mi vlásky..."
ja: "Musím, lebo si spotený a zajtra budeš v škole smrdieť"
Paťko: "To nevadí, oni tam už od rána vetrajú!"
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať