Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
Lydži Lydži

Lydži je offline (nepripojený) Lydži

ivuliatko Pozri príspevok
Myslím si, že je dobré narodiť sa v obyčajnom dni a nie napríklad na sviatok práce. Pretože keby som sa narodil na sviatok práce, mohli by niektorí odo mňa očakávať pracovné nadanie a podobne.
Môj manžel sa narodil 1. mája a pochvaľuje si to. Vraví, že keď sa narodil, popod okná nemocnice išiel sprievod a všetci kričali: "Nech žije..." Tak má za to, že sa tešili z jeho narodenia. Málo sebavedomý nie je.

Otázka 8-ročnej dcérky: "Ako vyzerá hrkútalka?" (hrdlička)

Po chodníku išlo dievčatko (asi 5 rokov), vietor mu rozfúkaval vlásky a ono okomentovalo svoj tieň: "Mami, pozri, aké mám chlpaté vlásky!"
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Lydži Pozri príspevok

Po chodníku išlo dievčatko (asi 5 rokov), vietor mu rozfúkaval vlásky a ono okomentovalo svoj tieň: "Mami, pozri, aké mám chlpaté vlásky!"
To včera v mineralogickom múzeu jedna moja hvezda z 8.B... "Jéééj, pančelka, aha! Chlpatý kameň!" (boli na ňom také tenučké kryštáliky)
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

- Čo je to doping?
- Keď športovci berú asteroidy!
odpoveď šiestaka
5 0
Lydži Lydži

Lydži je offline (nepripojený) Lydži

Včera som dala manželovi pusu a on sa hneď začal škeriť: "Mmm, taká nemastná-neslaná!" Dcérka sa hneď pýtala: "A moja je mastná alebo slaná?"

Po minútke premýšľania dodala: "Keď nebola ani mastná ani slaná, tak bola sladká."

Žasneme nad jej logikou.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Oco kúpil japonské švinky a bude z nich fajná anglická slanina.
3 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Včera dcéra a synovec prišli zo škôlky a vrhli sa na kocky. Postavili z nich dlhého hada, ktorý sa vinul cez štyri izby a schodisko ( máme FAKT veľa kociek... :-D ) Na moju otázku, čo to má byť, mi Viktorko ozrejmil, že ide o koľajnice:
" Pre rýchlik, krstná! Vieš, to je taký vlak!
Viktorinka okamžite reagovala:
"Dargov!"
Malý sa chytil a doplnil:
"O hodinu Strela Slovenská..."
A obe decká unisono:
"ŠETRITE NA FLEXIHYPOTÉKE! " :-D :-D :-D

Priznávam, tú reklamu poznám, ale nepamätala som si, čo propaguje. Teraz už vďaka deckám nezabudnem, že Flexihypotéku. :-D
4 0
Lydži Lydži

Lydži je offline (nepripojený) Lydži

Kity: Čo sú karáty? Viem, čo je karate, ale karáty?
Ja: V karátoch sa meria čistota zlata.
Kity: Aj čistota ponožiek sa meria v karátoch?
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Dostala som mail s videom, ako mrož cvičí s cvičiteľkou, a pritom som si spomenula, ako sa mi dcéra smeje, keď sa hmýrim na gauči pred telkou.
Najprv mi hovorievala, že sa tam prevaľujem jak taká veľryba, vraj ma členovia Greenpeace odvlečú do mora, potom som postúpila do vyššieho levelu "kosatka" a teraz už hovorieva "zas tu kosatkuješ"
Naposledy upravil ivuliatko : 26.05.13 at 16:02
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dobrý postup: veľryba - kosatka. Za chvíľu budeš delfín
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
misoft
Dobrý postup: veľryba - kosatka. Za chvíľu budeš delfín
Asi postupne chudnem... dopracujem sa až k sardinke (bodaj by!)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... a potom ťa spapáme - kúpim si sardinky v oleji, otvorím a poviem: "Ahoj, Ivuliatko, úplne ťa žeriem!"
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Jednému môjmu zlatúšikovi z 8.B sa dnes zadarilo ... namiesto "Fatamorgána, vidina púšte" prečítal "Fatamorgána, divina púšte"
3 0
Misicka21 Misicka21

Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

Miška
malý sused volal na kocúra pod oknom : a ty si cica alebo cicoň
som sa zasmiala aj ja
2 0
Misicka21 Misicka21

Misicka21 je offline (nepripojený) Misicka21

Miška
kamarát zosadol z motorky celý zablatený a zahlásil : Fúha ale blatalo meto ( metalo blato )
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Dnes v 8.B
Ja: "Otvoríme si učebnice na strane 102..."
Samo: "Počkajte, schnú mi ruky!"

Na biológii v 5.A
Kolegyňa: "Vymenuj poľné a lúčne stavovce."
Roman: "Naša najväčšia žaba je bradavica zelená."

A ešte pravopisný skvost z 5.B - mali napísať povesť. V jednej z nich som našla vetu "V truhlici s pokladom bol veľký dyjamant."
Naposledy upravil ivuliatko : 03.06.13 at 17:49
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ivuliatko
......... dyjamant."
To sú teda dyjamanty
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Poriadne tvrdé jak sa patrí.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tretiak: "Pani učiteľka, moja sestra bola na DRUHOM svätom prijímaní."
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Čo dokáže dyslexia už ani obrázky nie sú v bezpečí

Jeden zlatúšik z 5.B prečítal: "Je hladný ako mačka."

V učebnici bolo toto:
vlk.png  
4 0
kendy kendy

kendy je offline (nepripojený) kendy

Kamarát tak vyliezol po dlhej noci ráno zo stanu a zahlásil: "Dokelu, ja som tuším spadol z karimatky!"
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať