Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
akikap akikap

akikap je offline (nepripojený) akikap

...moja dnes 15-ročná slečna dostala asi ako 4-ročná od babky 100 Sk a keďže sa nezmestila do prasiatka tak ju pekne obstrihala....aká bola spokojná a mňa skoro vystrelo...A ešte ma napadlo...známych syn mal v prvej triede nakresliť štvornohé zviera a nakreslil slimáka...netuším ako tie nohy počítal
5 0
Lenka989 Lenka989

Lenka989 je offline (nepripojený) Lenka989

žena, partnerka, milovníčka Slovenska ...viac
Jana Motyčková
Včera si moja dcéra (6r.) vyspevovala :"... tak hraj aj keď nevyhráš nad Zemplínskou šíiravooooou...."
(tak leť aj keď nevyhráš nad zemskou príťažou)
Môj synovec zase, tiež v takom veku spieval: "Máš na výber, tak si vyber, výberové, konanieeeee..." (vibrácie) :-)
3 0
kendy kendy

kendy je offline (nepripojený) kendy

Mne 11r. syn opovedal na otázku na najvyšší štít na Slovensku, že Štrbské pleso. Hovorím: "Počúvaš sa? PLESO? Pýtam sa ťa na ŠTÍT!" Tak sa opravil: "Štrbský štít..."
7 0
Lydži Lydži

Lydži je offline (nepripojený) Lydži

Osemročná dcérka:
- Francúzska išla..... Írska višňa...... (nevedela si spomenúť na maďarskú vyžlu)

Ja: Keď zapnem mikrovlnku na 10 sekúnd, mlieko bude studené, keď nastavím 30 sekúnd, bude letné.
Ona: A keď dáš 20 sekúnd, bude jarné?
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Naša tri a polročná vnučka Zarka : som kočka. A vraví 5 ročnej Laure, umy sa, aj Ty budeš kočka.
7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Naša tri a polročná vnučka Zarka : som kočka. A vraví 5 ročnej Laure, umy sa, aj Ty budeš kočka.
...a budeš mať kočky dve
1 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Babka a dedko vzali vnučky sesternice na kupko, ( 6rok) pred odchodom nakladám Rebeke .......poslúchať, nepapuľovať, nie že ich zbláznite!
Rebeka ....mi sme ich už dávno zbláznili, keď sme boli malé.
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...boli sme včera na oslave, a naše 3 deti predvčerom prišli domov z tábora...so svojimi bratrancami a sesternicou /dokopy 6 detí vo veku 9-13 rokov/ už začali spriadať plány, že na budúci rok pôjdu všetci 6 spolu...v tom moja dcéra zahlásila s úškrnom na tvári..no, "ale veď to nás budú musieť dať na "samotku" " .....
4 0
akeber akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
Moja dcéra tento rok začala chodiť do prvej triedy Zš.... tak sme tam ešte ani mesiac.....už dostávajú domáce úlohy ktoré si samé značia v zošite značkou nakreslený domček a napísané Dú. Naša dcérka značí namiesto Dú...Úd
8 0
akeber akeber

Ešte ma napadlo! Rebeke vypadávajú mliečne zuby v jeden deň 3...sama si ich rozkývala ....sama sebe komentuje....A čo si ja počnem, povypadajú a ako ja budem.
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Pridám jeden morbídny.4 ročný sa pýtal suseda 70r. asi týždeň po pohrebe jeho manželky,"z vašej babky je už kostra"?
5 0
DANAK1 DANAK1

DANAK1 je offline (nepripojený) DANAK1

Paťko (6r) bol vrátiť s babičkou vodný bicykel do požičovne.
Pýta sa tam toho, čo požičiava: "Ujo, aj zajtra mi požiačiaš?"
On: "Samozrejme".
Babička na to: "Paťko, a ty máš peňiažky?"
A Paťko rozhodil rukami, že: "Ale veď ja si ho chcem požičiať, nie kúpiť!!!"
5 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

pridám jeden výrok, ktorý som začula
13.októbra je deň starých rodičov, jeden nezbedník si to poopravil po svojom - v nedeľu máme deň babkov
4 0
a_je_to a_je_to

a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

Moja dcéra od 5 triedy prešla na inú základnú školu. Triedny učiteľ im hneď prvý deň rozdal nejaké dotazníky na vyplnenie. V kolonke Zamestnanie otca napísala Príživník. To si pomýlila so Živnostníkom, nevedela si spomenúť. O srandu bolo postarané nadlho. Aj doma, aj v škole, lebo triedny bol veľký recesista.
9 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

a_je_to
Moja dcéra od 5 triedy prešla na inú základnú školu. Triedny učiteľ im hneď prvý deň rozdal nejaké dotazníky na vyplnenie. V kolonke Zamestnanie otca napísala Príživník. To si pomýlila so Živnostníkom, nevedela si spomenúť. O srandu bolo postarané nadlho. Aj doma, aj v škole, lebo triedny bol veľký recesista.
100% /bohužial to si myslia i tamtí vo vláde/
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a_je_to

a nerobí tá tvoja dcéra nahodou tajne poradcu tým najvyšším???
0 0
misoft misoft

evuš
a_je_to
100% /bohužial to si myslia i tamtí vo vláde/
No ja by som skôr povedal, že tí vo vláde by sio do kolonky Zamestnanie mali písať Príživník. A obyvatelia by mali písať Živiteľ príživníka.
7 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Prvé tohtoročné úlovky z 9.B

Ja: „V slove LIPA nemá byť ypsilon!"
Žiak: „Ale já som taký jakože rapper, já by som tam dal že LYPA."
Ja: „Uveďte mi nejaké príklady na zložené slová."
Trieda: „Zemeguľa, drevorubač, vodovod..."
Adam: „Štvrť na tri."
Žiačka 1: „Pančelka, viete, že jedna tá dyňa vypadala jak Samo?"
Ja: „Ha ha..."
Žiačka 2: „Vela vecí vypadá jak Samo..."
8 0
misoft misoft

Takže prvé tohtoročné "úlovky" a "perly"
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Šla som raz so synom v aute , cez mesto šla skupina motorkárov a ja hovorím synovi : až mám husomriavky ,chcela som naraz povedať husia koža a zimomriavky...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať