Zavrieť

Porady

Výroky detí

...tak mi napadlo pridať témičku na odľahčenie: Výroky detí.

Minule na mňa dcérka volala: "Mamiii poď sem a povedz niečo Laure. Stále na mňa vyplazuje oči!"

Alebo "Ako si mám upratať hračky s takými malými rukami???"
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Volala som "pánovi, ktorý sa mi stará o počítač " a pýtam sa ho , či môžem mať v PC konsky troj.....
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pre pančelku a jej kolegyne/kolegov:
Lesyk 042.jpg  
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

jb0863
Volala som "pánovi, ktorý sa mi stará o počítač " a pýtam sa ho , či môžem mať v PC konsky troj.....
Môžeš . Nie je to trójsky kôň.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dialóg medzi vnučkou a manželkou :

Babkááá ...a máš Kinder čokoládku ?
Nie nemám ...
Ty nemáš Kinder čokoládku ??????

Babkáááá ...a máš takú ...obyčajnú - obyčajnú ???


Dukátiky poriešili ...
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

jb0863
Volala som "pánovi, ktorý sa mi stará o počítač " a pýtam sa ho , či môžem mať v PC konsky troj.....
..keď nie "konský hnoj"
2 0
lianett lianett

lianett je offline (nepripojený) lianett

Deti nás naozaj vedia prekvapiť, ale aj rozveseliť. Ja som išla nedávno s mojím 7 ročným synom autom v BA, a keďže sa tam veľmi nevyznám a trocha som blúdila v uliciach, zanadávala som si, že ani ulice nemajú poriadne označené a v tom mi mœj Samko radostne vraví: "Mami, ja už vidím názov ulice "KRBY".....
5 1
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Manželka šla pre vnučku do škôlky. Vnučka hlásila: -mám tu bicykel, už sa viem bicyklovať.
Starká -no dobre, budem dávať na teba pozor.
Po chvíli vnučka: - Starká, a prečo popri mne stále bežíš ako pes?
7 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

citujem: Počítame s prvákmi do 7. Dávam príklad: máš 7 cukríkov, 7 cukríkov hneď zješ, čo Ti zostane? Odpoveď prváka: "PRD." )

Pokračovanie
Komentár na FB: nezabudni učiť na matike, že PRDOM sa nedá deliť!
Naposledy upravil kukučka : 27.11.13 at 19:13
13 0
mramor2 mramor2

mramor2 je offline (nepripojený) mramor2

Moja dcérka mala vtedy 1,2 rôčka, keď manželka išla s ňou na vychádzku s kočíkom.Ako tak idú po ulici, zrazu malá začala ukazovať na jedného pána a kričí na celú ulicu: "Tato, tato!!". Celá ulica sa na neho pozerala a on chudák vzal nohy na plecia presne opačným smerom.

A minulý týždeň, to ma 1,5 sme sa zasmiali tiež. Vie povedať základné slová ako mama, tato, baba no dedo voľajako povedať nechce. A práve vtedy u nás večer pri televízore zhodila takú plastovú misku s chrumkami. Môj otec sa na ňu pozrel a pýta sa jej: kto to vysypal? a vnučka na to: dedo.. od vtedy zase slovo dedo nepovie, asi čaká znova na vhodnú príležitosť
6 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...čaká, kedy zase niečo zhodí...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ďalšie pre pančelky:
Lesyk 689.jpg  
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

decko robí jedno-hubky do roboty...
nedám na všetky olivy...pre niekoho chutia ako pivo s grckou
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Šiestaci písali slohovú prácu - opis obľúbenej hračky. Tu je malá chuťovka (pravopis v pôvodnom znení):
"Moja hračka Moli má peknú stavbu teľa. Je záchranársky pes, ktorému visí na krku sudík s rumom. Slúži jej na záchranu odpadnutých ľudí. Naleje odpadnutému rum do pusi a človek sa prebere."
10 0
Tinytiny Tinytiny

Tinytiny je offline (nepripojený) Tinytiny

Moja ratolesť čítala nejaký dobrodružný román. Obvykle skôr frčí na fantasy, alebo čumí do pc. Upratovala som jej hračky a aby mi to spríjemnila, čítala mi nahlas. Zrazu som sa rozrehotala ako divá. Dieťa namiesto: vygúlil oči na nosorožca, prečítalo: vygúglil oči na jednorožca...
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje decko dnes...mama veľkosť penisu je dedičná?..... že iba seriózne odpovede očakáva
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
moje decko dnes...mama veľkosť penisu je dedičná?..... že iba seriózne odpovede očakáva
to závisí od chromozómov ak sú XX tak veľký nenarastie, ak má XY potom má malý(0) klitoris
1 0
Alienočka Alienočka

Alienočka je offline (nepripojený) Alienočka

na dvojtýždňovej praxi u prvákov :
Vyvodzovanie pismena U. ziaci mali hovorit slova na u. Vyskytli sa rozne..... Aj uchylak....

Ake farby ma osa?
Ema vzadu kriči- zlta, cierna,zlta,cierna,zlta,cierna,zlta. . ..

Perla posledneho dna.
Kto vie čo je máj?
Je to rok tyzdna
.
1 0
Diana25 Diana25

Diana25 je offline (nepripojený) Diana25

Už roky sledujem túto diskusiu a stále sa dobre pobavím. Doteraz som nemala čím prispieť, no odkedy máme dcéru (16 mes) začína si už tiež vymýšľať, postarala sa nám o pár vtipných zážitkov.
Včera sme prali a upratovali vo veľkom, do čoho nám večer prišla návšteva, kamarátka s manželom. Ako sme sedeli a rozprávali sa, práčka doprala. Otvorila som na nej dvierka, nech sa mi prádlo nezaparí, že ho neskôr vyvešiam. Na to do kúpeľne odišla Grétka, povyhadzovala z práčky všetky veci a kamarátkinmu manželovi doniesla moje opraté gaťky so slovami "Na".
12 0
Diana25 Diana25

Diana25 je offline (nepripojený) Diana25

Zapla som telku, kde dávali dokument o opiciach. Len čo ich Gréta zbadala, rozbehla sa k tv s hurónskym smiechom a kričala "mama, mamma".
7 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Dnes som dostala "kompliment"

"Pančelka, vy ste jak letuška - aj ked nasratá, stále usmátá..."
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať