Zavrieť

Porady

Verzia pre tlač z DRAK-a

Neviem prečo mi zase niektroé časti v DRAK-ovi, keď dám verziu pre tlač zobrazí a vytlačí nasledovne:
nezdaniteľná časť základu dane ročná 3803,33 €, mesačná 316,94 € (ročná suma je daná ako 19,2-násobok životného minima a zaokrúhľuje sa na celé eurocenty nahor, mesačná suma je jedna dvanástina z ročnej sumy, zaokrúhľuje sa na celé eurocenty nadol),
- výška rodičovského <acronym title="Google Page Ranking">pr</acronym>íspevku na 203,20 € (zo súčasných 199,60 € zvýšenie o 1,8%, zaokrúhľuje sa na najbližších 10 eurocentov),
- výška <acronym title="Google Page Ranking">pr</acronym>ídavku na dieťa na 23,52 € (zo súčasných 23,10 € zvýšenie o 1,8%, zaokrúhľuje sa na najbližší eurocent),
- výška <acronym title="Google Page Ranking">pr</acronym>íplatku k <acronym title="Google Page Ranking">pr</acronym>ídavku na dieťa na 11,04 € (zo súčasných 10,84 € zvýšenie o 1,8%, zaokrúhľuje sa na najbližší eurocent).
link: http://www.porada.sk/218430-zmena-zi...eny-print.html
Modrou farbou som zvýraznila ja.
Používam IE.
Naposledy upravil vieraaaa : 13.06.13 at 10:38
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    vieraaaa ĎAKUJEM krásne a dúfam, že už to vydrží.

    Verzia pre tlač z DRAK-a

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.