Zavrieť

Porady

kde opravit mobil?

V priestore do ktoreho sa vsuvaju sluchatka (motorola) mi uviazla odlomena koncovka sluchatka a ja to nie som schopny vybrat. autorizovany servis chce vymenit diel a cena 50 eur. to je moc, viete mi poradit inu moznost v ba?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak mas v okoli nejake predajne mobilov, skus sa popytat. Niektori posielaju so aut.servisov,ale niektori chalani vedia pomoct na mieste.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    korela Tam iba v tom prípade, ak bude stáť človek pri nich bude im vidieť na ruky. Vymenili mi novú baterku za starú a ajobal poškodili, možno tiež vymenili. Nič som nevyreklamovala.
    Tam osobne nepošlem ani nepriateľa. Odporučiť - nikdy.
    Pokiaľ boli na Palkovičovej, malé opravy a výmeny robili za pultom, človek videl všetko sám, čo na ňom robili. Ako sa presťahovali, a robia to za priečkou, stratili moju dôveru naveky.
    lujza.j ja ich poznám ked boli na Palkovičovej....škoda boli dobrí, ale je to už "pár" rokov....dík za info ...dobre vedieť....
    korela Som rada, že si to takto prijala. Mala som pech. Tiež som ich poznala z Palkovičovej, preto aj tá pôvodná dôvera.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.