Zavrieť

Porady

Pracovná zmluva

Nemáte náhodou niekto pracovnú zmluvu v excelovskom formáte, alebo pdf...? Veľmi by sa mi zišla (nemusela by som si ju vyrábať sama )

Ďakujéééém
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Jasné, že pomôže a ešte ako Ďakujem Bea a ďakujem aj Hlinkovx, ktorá mi tiež poslala jeden vzor.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Beata
    Jasné, že pomôže a ešte ako Ďakujem Bea a ďakujem aj Hlinkovx, ktorá mi tiež poslala jeden vzor.
    Nemohol by sa aj tento vzor "hodiť" na poradu?

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    ale môže.. tu je čistá zo stormware... ... a potom pridám trošku už upravenú... len musím zničiť osobné údaje...

    zuzana11 je offline (nepripojený) zuzana11

    zuzana11
    Rada by som sa poradila ako mám do zmluvy zahrnúť 150 hod. nadčas, ktoré môže zamestnávateľ dohodnúť so zamestnancom ( podľa § 121 ods. 2 ? ) Ale to bude platiť len počas služobnej cesty ( aby sa nemuseli preplácať prípadné nadčasy, ktoré môžu počas SC vzniknúť - napr. práca v materskej spoločnosti )
    Viete mi poslať nejaký príklad ?

    Ďakujem za radu. Je to dosť súrne.
    jana1972 Mohla by si to vsunúť do bodu o pracovnom čase:
    "Dohodnutý týždenný pracovný čas je 40 hod pohyblivého pracovného času. Zamestnanec súhlasí s vykonávaním práce nad rámec týždenného pracovného času dohodnutého v tejto zmluve (prácu nadčas) v prípade potreby zamestnávateľa."

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.