Zavrieť

Porady

Kde otvorit fast food s cestovinami?

Mam na vyber dve moznosti - otvorit si to v lacnejsich priestoroch na trhu ale v blizkosti kancelarskych budov alebo priamo v kancelarskej budove.

Problem je, ze su to priestory bez miesta na sedenie, pricom konkurencia v kancelarskej budove stoly a sedadla ma. Myslite si, ze to bude velky problem oslovit zakaznikov aj napriek takemu hendikepu?

update - co by ste povedali, keby sa k cestovinam pridali na vyber gnocchi alebo halusky?
Naposledy upravil stanyko : 01.07.13 at 16:51 Dôvod: update otazky
6 komentárov     zbaliť
lujza.j Hendikep su uz samotne cestoviny....lebo ich tu nevedia uvarit...ale rozvarit...na " stojaka" cestoviny ? urcite nie...!
stanyko Asi som nebol uple presny. Nie na stojaka, ale do ruky. Nie na tanier, ale do papieroveho vrecka. Nieco podobne ako ked si clovek kupi hranolceky a dostane ich v papierovom vrecku.
marjankaj No už vidím ako si to budú vyberať zo sáčka cestoviny s kečupom. Alebo to budú iba nasucho?
arizona Kvalitne cestoviny sa nerozvaria.Ale kuchari
radi setria, takze kupuju najlacnejsie,z ktorych zostane kasa,ak co len minutku dlhsie varis...
lujza.j No to je v podstate jedno....ja iba ak tak kebab do ruky:-)..ale u mna cestoviny mimo domu,nie....nekvalitne,rozvarene....cestovina musi byt tepla..lebo dalsim ohrevom je len mäkšia ...
lujza.j Nechcem sa hadat,ale rozvaria....:-)) a navyse nie vsade ti varia v dany okamih tvoju porciu....maju uvarene a ohreju v mikre.,ja ked doma ohrievam opekam na panvici...jasne ze vsade lacne cestoviny....minimalne naklady...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Myslim, ze ak tovar bude kvalitny,pestry vyber za rozumnu cenu, tak si ludia radi kupia,vezmu so sebou a zjedia v praci.
    Velakrat takto zamestnani ludia riesia aj veceru na doma. Kupia zabalene a doma len narychlo prihreju.

    Ja osobne nerada jedavam vo fast foodoch. /maly priestor,vydychany vzduch,spinave prostredie,citit smrad z kuchne.../
    stanyko A co je podla teba pestry vyber. Kolko prichuti k cestovinam by si ocenila? Lebo ak sa to prezenie, zakaznici su potom celkom zmatani a nekupia nic. Inac to s vecerami uplne suhlasim. D.
    arizona Pestry vyber? To je tazko definovat...Skratka viacero druhov,viacero priloh a pod. Lebo ak budes mat v ponuke neustale 2-3 druhy, to sa ludom rychlo presyti.

    Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

    Dubak2000
    Neviem rpesne kde to mas, ja zijem v Prahe a pracujem v komplexe kancelarskych budov. A posledne mesiace, mozno 1-2 roky sa hodne rozmohla donaska jedla. jednak ze chodia firmy ktore maju dohodu s nasou firmou priamo do kancelarie (cize su tu len cca od 11 do 13 nez vypredaju) a nosia jedla v krabickach alebo si ludia objednavaju a potom to kurier nosi. Proste ludia su lenivi a tvaria sa hrozne zamestnane a tak to vyuzivaju. A potom nepotrebujes ziadne miesto na sedenie, lebo si to ludia vezmu do firmy do kuchynky alebo ku stolu. Takze potom tie firmy varia niekde kde maju lacny najom a jedlo vozia. Ja by som volil kancelarsku budovu (ale zalezi aj od najomneho). pripadne fakt sa len dohodnut a jedlo vozit, co ale neviem ci pri cestovinach ide.
    stanyko Presne o takom modely uvazujem. Predavat na mieste a + rozbehnut donasku. Ludia maju radi pohodlie. Inac preco by sa nedali roznasat cestoviny? Prehliadol som nieco?

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    osobne pri jedle rád sedím...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    uzky sortiment , priklaňam sa k názoru,že radšej nie...
    stanyko ano, je to potencialna hrozba.. ale ked sa pozriem po okoli tak vidim palacinkarne, salatovne, cestovinarne, kebabovne, pizzerie, hamburgeri.. taktiez uzky specializacia.. alebo mi nieco unika?
    Indeed zaleží na umiestnení prevádzky...ked by si mal výrobnu hamburgerov,niekde pri škole alebo SOU,tak o odbyt nemaš problém, ak by si chcel predávat hamburgery dochodcom asi by si zažil sklamanie...

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    cestovinovy fastfood (aj v oblasti s kancelarskymi budovami) je zaujimavy concept Tato restrika v Dusseldorfe ci v Haagu to potvrdzuje. Bol som v oboch. "La prima cucina" to nie je, ale som sa dobre najedol a ani cena nebola nepriazniva. Len miesto na sedenie v tej Tvojej cestovinarni by asi bolo potrebne, aby sa to nejavilo ako stanicna. Alebo aspon nejake cool sedenie na sposob barovych pultov

    http://www.vapiano.de/newsroom/?store=13
    http://www.vapianodenhaag.nl/

    Co je zaujimave, maju aj franchise program.

    @lujza: cestoviny mali trosku predvarene a pred Tebou ich dovarili, takze rozvarene neboli. Hovorim, domace jedlo to nebolo, ale velmi prijatelne. A to mam ja veru mlsny jazycisko.
    Naposledy upravil taiko : 27.06.13 at 07:40
    13 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j No vies,ze ja som hovorila o SK:-)...napr.moje cestoviny sa mozu zdat pre ne-cestovinara,ako nedovarene.....a navyse cim viac uvarena cestovina tym vacsi glykemicky index...
    taiko No sak ich potom robis spravne, tak Ta nejaky ne-cestovinar nemoze rozhodit, ci nie? :-)
    marjankaj A tiež ti tie cestoviny dali do papierového sáčku?
    taiko to by som im dal. Nie nie, pekne na tanier mi ich dali ale "take-away" funs ich dostali v takom voskovom udelatore, ako v americkom filme maju, ked mama donesie detom veceru :-), alebo ked chce policajt romanticky frajerku pohostit
    marjankaj Ale stanyko to chce robiť po svojom.
    "Asi som nebol uple presny. Nie na stojaka, ale do ruky. Nie na tanier, ale do papieroveho vrecka. Nieco podobne ako ked si clovek kupi hranolceky a dostane ich v papierovom vrecku."
    lujza.j Do ruky iba kebab
    taiko jeeezis, to som si nevsimol, tak potom beriem vsetko spat co som bol byval napisal. Som myslel, ze chce seriozny business robit. Cestoviny do ruk v papierovom vrecusku, koniec sveta
    marjankaj Nič neber späť. Tvoj príspevok bol inšpirujúci. Ale asi nie pre nášho nádejného podnikateľa. Je dobré vedieť ako to frčí vo svete.
    lujza.j My sme šeci cestovinari....dokonca ked niekedy prestrelim,ze nieco popri vareni robim....zostanu psovi,alebo letia do kosa....
    taiko hahahahahaha
    stanyko Dakujem za zaujimavy podnet. Problem je v tom, ze ten priestor na sedenie jednoducho nie je. Cize cestoviny na tanier proste neprichadzaju v uvahu. A pre ostatnych - nepopisal som to najlepsie a myslel som nieco taketo, v US je to uplne bezne http://saffron.blogs.com/photos/unca...83647small.jpg
    marjankaj No vidíš, keby si začal z tohto konca, tak by to inak vyznelo.
    taiko tak predsa vecera v sacku a policajt s frajerkou
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    LEN cestoviny ????????
    Koľko druhov a na koľko spôsobov ???

    Za chvíľu sa to okolie preje ....nie každý je akože talian ....cez uši pôjdu pomaly von , zunujú sa ...
    taiko ja jem cestovny tak 3 krat do tyzdna a very sa mi este neprejedli. A keby si chcel nejaku ustipacnu poznamku mat, tak talian niesom. Ani povodom a ani inak :-)
    buchač Beriem ...
    Koľko ľudí ,toľko chutí ...
    No nie každý je taký ,ako Ty ....
    Mne tiež chutia cestoviny , no nie až tak často ich jem ...

    P.S.:
    Ustipačné poznámky mám k adekvátnym príspevkom ...

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    skús k cestovinám pridat ešte niečo iné,napr omeletu alebo praženicu vs volské oko len to ked nezješ teplé už to nieje ono.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Teplého brata?
    lujza.j Pri tejto kombinácii by talian skolaboval...tak ako na pizzu vajce alebo kečap :-O
    taiko no ked moze ist na SK na pizzu bryndza a klobasa, tak preco nie aj vajce a kecup :-D
      zbaliť

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Skús niekde na lazoch. Tam nebudeš mať konkurenciu.

    No keď sa ti nepáči, tak môžeš aj na Václaváku. Keď to bude lacné, tak sa o to budú trhať.
    Naposledy upravil marjankaj : 20.06.13 at 12:01
    lujza.j Tam sa to nepodari ani cechom....sak tam iba rus,turek,balkanec....suvenir matrioška.....kto da vacsiu keš jede....

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    a čo tak si ho otvoriť v noci, nejakou pakou

    Kde otvorit fast food s cestovinami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.