Zavrieť

Porady

Nové tlačivá DP

Na stránke MF SR: http://www.finance.gov.sk/mfsr/mfsr....E/FS_11_04.pdf sú vzory nových tlačív na Daňové priznania k dani z príjmov FO (A, B) a PO za r. 2004 aj s poučením na vyplnenie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Vďaka Iveta, konečne to zverejnili, tak sa na to pozrime.
    jupíííííííííííí nové tlacivo, "no konecne", máme málo co studovat....nove tlaciva, nové zákony, radost pracovat, ved aj tak "nemame co robit" :-)

    Susan je offline (nepripojený) Susan

    Susan
    Dakujeme Iveta za promtnost a prilozenie vzorov. Neuveritelne, ze je 1.10. a uz su zverejnene nove tlaciva:-)))

    rene je offline (nepripojený) rene

    rene
    Skúšala som to pozrieť, ale asi som niekde zablúdila, nenašla som tam tlačivá pre rok 2004 pre Daň z príjmu FO a PO. Poraďťe, prosím, ako to nájsť. Vďaka.
    rene klikni si na ten odkaz....a tam to budes mat,len sa v tom treba poprehrabovat, listuj v tom oznámení
    Naposledy upravil Danka Kosibová : 01.10.04 at 08:10 Dôvod: doplnenie info

    rene je offline (nepripojený) rene

    rene
    Keď tam kliknem, nestane sa nič, nedá sa to otvoriť. A keď sa nastavím na stránku MF SR, sú tam len tlačivá staré. Ale budem to ešte skúšať. Asi som prehriala počítač, čo som stále na PORADE. Vďaka a pekný deň Vám všetkým !

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Potvrdenia o príjme na rok 2004 sú už dávno na svete. Ročné zúčtovania ešte nie.
    Potvrdenia o príjme na rok 2004 nájdete vo Fin.spravodajcovi 1/2004.
    Naposledy upravil Jozef Mihál : 12.10.04 at 17:07

    paul je offline (nepripojený) paul

    paul
    Danka Kosibová
    jupíííííííííííí nové tlacivo, "no konecne", máme málo co studovat....nove tlaciva, nové zákony, radost pracovat, ved aj tak "nemame co robit" :-)
    Správne ved podnikanie je o písaní a nie o práci ako by sa na prvý pohlad zdalo.

    S21 je offline (nepripojený) S21

    S21
    Ja uz mam nejake to tlacivo na rocne zuctovanie na rok 2004, pripajam, dufam, ze je dobre

    Marta L je offline (nepripojený) Marta L

    človek, ktorý sa nedá odradiť ...viac Marta L
    Neviem sa dostať na stránku daňového riaditeľsva SR. Potrebujem vyplniť tlačivá , neviete čo sa deje?

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    gabikavoz
    Ja uz mam nejake to tlacivo na rocne zuctovanie na rok 2004, pripajam, dufam, ze je dobre
    Pozri Poradu, tam je aj Žiadosť
    http://www.porada.sk/showthread.php?...z%FA%E8tovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.