Zavrieť

Porady

Komentár sa nedá komentovať?

Chcela som dať komentár pod dnešný komentár od zadávateľky otázky v tejto téme http://www.porada.sk/t218924-takze-b...ml#post2371094, ale pri jej komentári nemám tlačítko na písanie komentára.
V tejto téme odpovedali aj Kejka, a Tweety, ani pri ich komentároch nemám možnosť komentovať ich komentáre
To tak bolo od začiatku?
Skúsim doplniť:
Majerová B. (Včera 14:05) Ako s tým účtovne, urobím výdaj zo skladu? Ako to označiť? tu sa mi dá komentovať
KEJKA (Včera 16:44) to už podľa možnosti softu - urobíš výdaj zo skladu napr. pod názvom expirácia-škoda. bude to pripočpoložka k základu dane tu nie
Majerová B. (Dnes 09:39) Takže sa to zdaní nakoniec? Už som úplne pomýlená. Nezaúčtuje sa to ako "ostatný náklad" ale ako čo? A dám tam aj cenu? Kupujem to z ČR, cena lieta podľa kurzu, vždy je iná. tu nie
Ale v tomto komentári sa zadávateľka pýtala na niečo iné ako v prvom komentári, a nedá sa mi na to reagovať.. Čiže asi mala zadať novú otázku, alebo pridať súvisiacu otázku..
Naposledy upravil Žabinka : 21.06.13 at 09:34
Richard doplnil som odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Stlač tlačítko komentovania prvého komentára a odpoveď sa zaradí na koniec. Doplním tlačítko aj do posledného komentára v druhej úrovni, aby to bolo jasnejšie.
    ------
    Ok, už je to tlačítko všade.
    Naposledy upravil Richard : 21.06.13 at 22:34
    Žabinka Myslím, že takto je to lepšie.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ono to vyzera asi tak, ze prvy komentar sa este da komentovat,ale "podkomentar" ku komentaru asi nie...
    Žabinka Áno, aj ja si to myslím, ale vôbec si nepamätám, či je to dáka zmena, alebo to tak bolo stále.
    Richard Ono sa dá komentovať prvý príspevok a všetky ďalšie komentáre sa pod ním zoradia. Mám v pláne pridať ikonku k poslednému komentáru, aby to bolo jasnejšie... Vetviť sa to už ale nebude aby to nebolo neprehľadné.

    Komentár sa nedá komentovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.