Zavrieť

Porady

Tuhé verzus tekuté mydlo

Ahojte chlapci a dievčatá....nedávno som sa dostala k tuhému mydlu jednej českej značky, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku, kedže ma mydlo úplne "dostalo" nakúpila som si všetky tuhé mydlá, ktoré vyrábajú..... kedže koža je úplne iná prevoňaná a nevysušená.....tak sa vraciam ku starej klasike, teda k tuhému mydlu........nastalo aj zamyslenie prečo sme začali používať tekuté mydlá?
Ako ste na tom Vy čo uprednostňujete?
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

To su pecatky na susienky....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

viem,ale neboli tam..
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

najnovšie,čo som robila,už to budú dva mesiace,bolo strašne mäkké,nejako som si zle vyrátala recept
IMG_2382-vert.jpg  
IMG_2350-horz.jpg  
1/1
7 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

a ešte mastička nechtíková,tá už je hotová,a kostihoj sa ešte lúhuje,v oleji aj v alkohole.Obklady z kostihoja mi pomohli teraz,jak som si vyvalila ten kotník,tinktúru aj čerrstvý koreň som si dávala ako obklad.
nechtík.masť.jpg  
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dievcata...pouzila niektora...sezamovy olej z prazenych semien do mydla?dik...chcela som kupit lacnejsi...aj som....ale doma ked som chlapovi "tu citaj"tak,ze z prazenych semien...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ee.......podľa mňa to v mydle nevadí,len neviem,pod akým názvom bude v kalkulačke....ale šak to by mal byť drahší,nie? ve´d semená sa museli opražiť,to je robota navyše...a má nejaké iné vlastnosti ako normálny?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som chcela obyc.nie LSZ....250ml..2,99e.....lebo ten v dm....myslim,ze vyse 4e..250ml...mam obavu,ze v kalkulacke nebude.....ak nic....budem na nom varit....voni nenozmalne dobre uplne tmavy....nie ako tekvicovy...ale tmavy hnedy...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tak ho daj do kalkulačky ako normálny,podľa mňa to bude jedno.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Praveze nepotrebujem do kalk....ja so sezamovym robim....recept vyratany...len som chcela kupit lacnejsi.....no uvidim teda....co obetujem na skusku,ktore suroviny....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Bola reč o pečiatkach, nechcete si dať vyrobiť svoje originál, a podľa druhu mydla vymieňať v pečatidle názvy, ev. aj rok výroby, plus mínus 5 - 10 eur vás nevytrhne a budete ich mať naveky, ešte ich po vás aj zdedia.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela....ja milujem rezane-krajane mydlo....na tych su peciatky pekne......ale ludom ide o pekny tvar viac ako o zlozenie.....
Niekedy nemam chut investovat uz na taketo veci ani cent....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

luj, nie všade a všetci ..., veď vy viete lepšie. Rezané mydlo pôsobí aj pre mňa prirodzenejšie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Moj kolega....potrebujem 20ks.....ale pekne kvetinky...alebo podobne.....

Najnovsie moj chlap obrblal mydlo....okrem inych surovin...100g kakove 100g bambucke maslo-mňam.....krema taka ako keby sa kremom umyval.....srdieckova forma-zla smyka sa z ruky.....ale tym,ze je tvrdsie....nevie ho vymydlit za tri dni....tak lezi v mydelnicke pre mna
Kazdy by mal vedeit co od mydla ocakava
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Moj kolega....potrebujem 20ks.....ale pekne kvetinky...alebo podobne.....

Najnovsie moj chlap obrblal mydlo....okrem inych surovin...100g kakove 100g bambucke maslo-mňam.....krema taka ako keby sa kremom umyval.....srdieckova forma-zla smyka sa z ruky.....ale tym,ze je tvrdsie....nevie ho vymydlit za tri dni....tak lezi v mydelnicke pre mna
Kazdy by mal vedeit co od mydla ocakava
chlap nevie čo je dobré.. pozdravujem.. ja som lujzi spokojná..
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tak treba rozdeliť svojich zákazníkov na tvarových a beztvarových a prispôsobiť sa, mať v zásobe alternatívy. Alebo bude lepšie, ak odídu ku konkurencii?
Inak, ja sa im tiež neprispôsobujem, ale zasa nevyrábam mydlá. Odtiaľ-potiaľ. Ale keby išlo o mydlá, tak privolím. Nezabudnite mi odpísať, že ja ich nevyrábam. :-)
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Robim z kazdeho rožka troška.... ale aj tak milujem velke kocky nakrajane
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Bola reč o pečiatkach, nechcete si dať vyrobiť svoje originál, a podľa druhu mydla vymieňať v pečatidle názvy, ev. aj rok výroby, plus mínus 5 - 10 eur vás nevytrhne a budete ich mať naveky, ešte ich po vás aj zdedia.
a to kde vyrobia takúto pečiatku za 5evri?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som si svojho času dávala vyrobiť, a po mojom návrhu mi ponúkali riešenia, o ktorých som netušila, variabilné.
Nepísala som cene 5 eur, ale plus mínus 5 až 10 eur k obyčajnému, nazvem provizórnemu riešeniu. Ak sa budete hoci i malým detailom odlišovať od bežných výrobkov, získavate náskok. Detail je dôležitý, netreba ho podceňovať.
Pri výrobe mydiel by som si vybrala nejaké kovové pečatidlo.
Naposledy upravil korela : 01.11.16 at 18:11
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no,toto síce nie je mydlo,ale nebudem zakladať novú tému.Pôvodne som chcela urobiť mydlo
s medzistienkou,ale tak som sa zabrala do výroby,že som všetky spotrebovala a na mydlo som si nenechala
IMG_2430.JPG  
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

zmydlila som teraz jedno mydlo,mala som macerát vanilkového lusku v bambuckom a ešte som tam práskla toto,tak uvidím,čo to urobí
http://files.dreamcakes1.webnode.sk/...D_CMYK_200.jpg
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať