Zavrieť

Porady

Prosím o radu -vlnutie garaže s Dt tvárnic

mam postavenú garáž s DT tvarnisc ale ked prsí ba aj cez zimu stále mi to vlhne
ako tomu zabranim ?
2013-06-25 18.03.02.jpg  
2013-06-25 18.03.38.jpg  
1/1
addo77 mate odizolovane schody a podlahu od DT?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    p.mac je offline (nepripojený) p.mac

    človek, ktorý si sám tvorí svoj osud :o) alebo sa aspoň snažím ...viac p.mac
    no otazne je ci mate odizolovane od podlahy. DT tvarnice nei su presne ak nemate omietnute, tak voda si najde miesto a cestu a budu steny vlhnut a to hlavne v zimnom obdobi, ak samozrejme ani vykurovane (temperovane) nemate interier...ja by som to riesil zateplenim z vonkajsej strany...
    ...
    draik Ak to nie je odizolované, tak zateplenie pomôže akurát k plesniam.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    takto stavať si ešte môžu dovoliť v HR kde prší 2 mesiace v roku, nie v našich krajoch, nie je tam nič, čo by bránilo vode vojsť, izolácia mala byť už medzi schodišťom a stenami, takisto pod múrmi a zvrchu solídna strecha aj keby plochá.
    maroso izolacia je aj pod schodami aj pod stenami vlhne teda presakuje len cez odokjrytu časť DT,schody zo stykom steny tiež zaizolobvané tekutov lepenkou
    lapejko ak nie je lepenka na presieťkovanej stene s použitím výstužných pásov v kútoch a nie je to spojené s izoláciou pod stenami neplní dobre funkciu, voda zo schodov by mala byť odvedená do odtoku...

    Prosím o radu -vlnutie garaže s Dt tvárnic

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.