Zavrieť

Porady

Prišlo niekomu platiť poistné i keď už má 4 roky zrušenú poistku? Zase Rapid life boduje :(

Mám už 4 roky zrušenú životnú poistku od Rapid life. Dlžne poistenie plus arbitrážny súd som zaplatila ešte v roku 2010/07. Tým bola pre mňa vec uzatvorená. Teraz je rok 2013 a zase mi poslali platiť arbitráž. súd 289eur a plus 230eur za neviem čo. ..... Kto vie poradiť,alebo komu sa ozvali zase?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Napíš im pekný list, uveď skutočnosti a žiadaj odpoveď, vysvetlenie ich konania.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft + pohroz sankciami voči ich spoločnosti!
    vermont1 Kďeže je na nich podaných veľa žalôb. Nereagujú na telefón ani na zákaznícku linku. Zase je to tak ako v roku 2010.
    Tweety AK máš všetko poplatené, už aj poisteiie zrušené, nemáš sa čoho obávať, tak potom nereaguj. Asi len chytajú, či sa niekto nezľakne a nepoplatí aj to, čo nemusí.
    vermont1 Dnes mi právnik povedal,že zmluva je tak komponovaná,aby to oni mohli dať exekútorovi.
    misoft Až k tomu - nedajbože - dôjde - podať námietku voči exekúcii, podať žalobu na spoločnosť, na exekútora.
      zbaliť

    Prišlo niekomu platiť poistné i keď už má 4 roky zrušenú poistku? Zase Rapid life boduje :(

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.