Zavrieť

Porady

Ako môžem postupovať v pripade ked su o mne širene nepravdive a zavádzajúce informácie ?

Zdravím všetkých mám nasledovný problém rodičia priateľky nám úplne zakázali kontakt a priateľka dostala takzvaný zarach pričom má už 19 rokov a mám overenu informáciu že jej strašia sestra (22rokov) šíri o mne nepravdive skutočnosti čo zapríčinilo s veľkej časti tento problém a v vsetky moje pokúsi o mierové riesenie tejto situácie a stretnutie s priateľkou boli sabotovane zo strany jej matky ďalej nemám spraví či je v poriadku keďže mam neoverené info že keď sa priateľka skúsila postaviť matke s tím že si bude chodiť s kim ona chce tak údajne mala modrinu na krku viem že trestný zákon niečo hovorí o slobode pohybu ale niesom si istí jak ďalej postupovať či aj ja môžem podať presne oznámenie alebo to musí spraviť priateľka čo bi mohol biť problém keďže je zamknuta doma a nemá šancu sa dostať nikam von.
Vrele diky za každú radu
veronikasad Priatelka ešte študuje ? V čom spočívajú tie podľa teba "nepravdivé" informácie ?
Opiiica Nemyslim, ze opisana informacia je dovodom na presne alebo trestne oznamenie. Treba sa s rodicmi priatelky porozpravat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    z hľadiska gramatiky a štylizácie "jednou vetou všetko" by som svojej dcére zakázala tiež kontakt. Resp. nemusela zakazovať, sama by sa dištancovala.
    buchač Jedná veta všetko = normál trestný čin .....hehehehe....

    Ale súhlasím , veď sa to ani čítať nedá ...veľa nechýbalo a oči sa mi skoro skrížili ....

    Ako môžem postupovať v pripade ked su o mne širene nepravdive a zavádzajúce informácie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.