Zavrieť

Porady

Kde si mozem nastavit ci chcem alebo nechcem prijimat reklamne emaily z porady?

konkretne mi dosiel nevyziadany email z adresy podpora porada.sk k zakonu o ochrane osobnych udajov + pozvanka na skolenie

nie som si vedoma, ze by som zaskrtavala niekde moj zaujem na zasielanie takychto emailov

doplnenie:
v nastaveniach mam moznosti:
- Chcem príjímať email od Administrátora.
- Chcem prijímať emaily od ostatných členov. (Toto nie je potrebné, nakoľko na PORADe budete mať svoju vlastnú schránku pre súkromné správy v rámci PORADY).
- Notifikácie o nových žiadostiach o priateľstvo.

zaskrtnutie prijmu emailov od administratora nepovazujem za suhlas vydany na reklamne emaily

doplnenie 2:
z. 147/2001 o reklame
§ 3
(7) Reklama sa nesmie šíriť automatickým telefonickým volacím systémom, telefaxom a elektronickou poštou bez predchádzajúceho súhlasu ich užívateľa, ktorý je príjemcom reklamy.

citujem z nastavení: "Administrátor Vám niekedy bude chcieť zaslať dôležitý email ohľadom PORADY." - v tomto texte sa neuvádza možné zasielanie reklamy
Naposledy upravil avalik : 01.07.13 at 16:26
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Poskytovanie školení je súčasťou Porady a je to naša aktivita pre financovanie tohoto projektu, takže momentálne si musíš komplet zrušiť zasielanie emailov od administrátora ak nechceš aby si dostala tieto ponuky.

    Budeme však robiť samostatný mailing list pre školenia. Momentálne využívame jeden systém, ktorý máme. Nikdy sme ho nevyužívali na zasielanie cudzej reklamy napriek ponukám, vždy informujeme len o vlastných aktivitách.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    choď do svojho profilu,je to v nastaveniach ......môj účet....upraviť možnosti.......je tam možnosť prijímania emailov
    avalik nie reklamnych ... doplnila som otazku
    kopretinka ja nemám povolené emaily ani od administrátora

    Kde si mozem nastavit ci chcem alebo nechcem prijimat reklamne emaily z porady?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.