Zavrieť

Porady

Zoznam tém o SVB

Zoznam tém, ktoré sa týkajú SVB:

Všeobecné a organizačnéEkonomika, účtovníctvo, financieTechnickéTémy nachádzajúce sa mimo porady SVB
Naposledy upravil PeterNR : 15.01.07 at 07:14 Dôvod: Doplnené nové témy
Usporiadat
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Gabi, napadlo mi to náhodou - dačo som hľadal a začal som si kopírovať linky na súvisiace témy.

Sám som sa čudoval, koľko tém o SVB tu je, resp. bolo. A viaceré sú duplicitné. Tak som si povedal, že sa taký prehľad zíde, mne aj vám
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Peťo, toto bol úžasný nápad a obdivujem tvoju trpezlivosť. Týmto si pomohol všetkým, ktorí sa danou témou zaoberajú. Ďakujem za všetkých.
GabiZ
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Super napad.. Skoda ze ked sa pridaju nove temy, tak tie stare sa posuvaju dole... a tak vznikaju duplicitne temy.
Admin mozno by nebolo od veci spravit taketo automaticke prehlady. Alebo ak sa to da tak ako?
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Peterf
Super napad.. Skoda ze ked sa pridaju nove temy, tak tie stare sa posuvaju dole... a tak vznikaju duplicitne temy.
Admin mozno by nebolo od veci spravit taketo automaticke prehlady. Alebo ak sa to da tak ako?
V tomto zozname nie Ináč máš pravdu, je to urobené tak, že témy s najnovšími príspevkami sú najvyššie. Takže sa tie staršie odsúvajú na ďalšie strany.

Písal som adminovi, sľúbil zriadiť samostatnú podsekciu pre SVB v rámci neziskoviek. Budeme mať témy pokope, bude to prehľadnejšie.

Dobrá vec je sledovanie tém. Neviem či to poznáš, ak nie, stručne vysvetlím: keď máš otvorenú tému, klikneš na "Práca s témou" a zvolíš "sledovať tému". Zaradí sa do zoznamu Tebou sledovaných. K zoznamu sa dostaneš tak, že klikneš na "Skratka" pod svojim menom, a vyberieš "sledované témy" (tretie od spodu).
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

PeterNR
V tomto zozname nie Ináč máš pravdu, je to urobené tak, že témy s najnovšími príspevkami sú najvyššie. Takže sa tie staršie odsúvajú na ďalšie strany.

Písal som adminovi, sľúbil zriadiť samostatnú podsekciu pre SVB v rámci neziskoviek. Budeme mať témy pokope, bude to prehľadnejšie.

Dobrá vec je sledovanie tém. Neviem či to poznáš, ak nie, stručne vysvetlím: keď máš otvorenú tému, klikneš na "Práca s témou" a zvolíš "sledovať tému". Zaradí sa do zoznamu Tebou sledovaných. K zoznamu sa dostaneš tak, že klikneš na "Skratka" pod svojim menom, a vyberieš "sledované témy" (tretie od spodu).
Neboj viem o tom. Kurnik si ma uplne odstavil. Z nicoho nic sa zjavis a na vsetko mas odpoved Mam chut Ta zabit:p
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Peterf
Neboj viem o tom. Kurnik si ma uplne odstavil. Z nicoho nic sa zjavis a na vsetko mas odpoved Mam chut Ta zabit:p
Uff si ma posadil do stoličky! Ja že mám na všetko odpoveď?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Tak toto nema chybu, vidim, že sa tu stretlo zopar fakt super ludi...PeterNR neboj nič ti Peterf neurobí bo by vyfasoval odo mňa, xixi :p
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

slavica
Tak toto nema chybu, vidim, že sa tu stretlo zopar fakt super ludi...PeterNR neboj nič ti Peterf neurobí bo by vyfasoval odo mňa, xixi :p
Uz sa tesim... :p
Inak slovne spojenie: ...."Peterf neurobí bo by vyfasoval".... je naozaj krasne ach jaj normalne basnicke crevo
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Dobré ráno vospolok,

viacerí mi píšete, že máme rozdiskutovaných príliš veľa tém o SVB, a že v záujme prehľadnosti by bolo dobré zmenšiť ich počet. Navrhujete niektoré duplicitné témy zlúčiť, lebo diskusia sa potom zbytočne rozdeľuje (napr. máme 2 x merače tepla, 3 x spoločenstvo vlastníkov bytov, 2 x zmluvu o SVB, 2 x požiarnu ochranu...).

Súhlasím s tým, že by bolo dobré sprehľadniť diskusie o SVB. Zlúčenie tém je ale citlivá vec, niekedy môže spôsobiť viac škody ako úžitku, pretože sa zoradia príspevky podľa dátumu a času ich pridania, a tým sa stratia súvislosti medzi nimi.

Preto navrhujem niektoré duplicitné, alebo staré a neaktívne témy uzatvoriť, a ponechať v nich odkaz na aktívnu tému, v ktorej sa diskutujú rovnaké a súvisiace otázky. Do uzatvorených tém nebude možné ďalej prispievať, takže sa časom odsunú na druhú stranu. Samozrejme ostanú na porade v súčasnom stave, bude sa dať k nim vrátiť, vyhľadávať v nich. V tomto zozname tém by som ich presunul na koniec a označil ako uzatvorené.

Tak by som sa vás chcel spýtať, čo si o tomto návrhu myslíte, a ktoré témy by ste navrhli uzatvoriť.

Môj návrh je uzatvoriť nasledovné témy:

VšeobecnéUviesť v nich odkaz na tému http://www.porada.sk/t2253-spoloenst...kov-bytov.html

ÚčtovníckeUviesť v nich odkaz na tému http://www.porada.sk/t20238-uctovnictvo-v-svb.html

Vyplácanie odmien funkcionárom SVB a zamestnávanieUviesť odkaz na tému http://www.porada.sk/t3837-p3-ako-vy...ov-bytov-.html

Daňové priznanie
Uviesť odkaz na tému http://www.porada.sk/t21089-spoloens...priznanie.html

Technické

Merače tepla
Uviesť v nich odkaz na tému http://www.porada.sk/t19068-merae-tepla.html

Požiarna ochrana
Uviesť odkaz na tému http://www.porada.sk/t12280-poiarna-ochrana-a-svb.html

PeterNR
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

PeterNR ja s týmto tvojim návrhom súhlasím, lebo častokrát sa aj mne stane, že niekde napíšem príspevok a keďže je viacero podobných tém, neviem potom, kde som príspevok zaslala a musím prezerať všetky témy s podobnými názvami. Ak budú témy uzatvorené ale bude sa dať do nich kedykoľvek vstúpiť nevidím problém a diskutovať môžeme fakt len v tých aktuálnych.
To je môj názor. Veľa zdaru, lebo určite to nie je jednoduché ani z časového hľadiska.
GabiZ
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Toto je dobrý nápad. Ešte keby tak admin zapracoval a pospájal duplicitné témy.
Založil som novú tému môžete to k tomu pridať

Exekučné konanie - http://www.porada.sk/t23212-exekuene-konanie.html

0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Ďakujem vám za feedback. Vybrané duplicitné témy som uzatvoril, dúfam že to prispeje k sprehľadneniu diskusie. Ak budete mať ďalšie dobré návrhy, sem s nimi! Pekný deň
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ja by som bol za zlúčenie dupicitných tém a o tej škode, zatiaľ nemám ten pocit, že by sa tým narušila súvislosť medzi nimi. Nie je tak veľa príspevkov.

0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Orim
Ja by som bol za zlúčenie dupicitných tém a o tej škode, zatiaľ nemám ten pocit, že by sa tým narušila súvislosť medzi nimi. Nie je tak veľa príspevkov.

PeterNR myslim, ze si to myslel dobre ale spravil si tu zbytocny chaoz..
Uzavretim tem si posunuul tie aktualne nadol.. BOZE
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Orim: rozhodol som sa radšej pre uzatvorenie tých duplicitných tém, v tomto prípade to považujem za čistejší spôsob.

Peterf: nemyslím si, že som tu spravil zbytočný chaos. Keby som bol býval tie duplicitné témy len uzatvoril, ostali by tam, kde boli predtým. Keďže som ale považoval za dôležité uviesť v každej z nich odkaz na súvisiacu aktuálnu tému, musel som napísať príspevok s odkazom. Preto sa posunuli hore, ale naposledy, keďže sú už uzatvorené.
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Prosím všetkých prispievajúcich, pred zadaním novej témy:
  • vyhľadávajte informácie v už existujúcich témach,
  • ak odpoveď na svoju otázku nenájdete, ale nájdete už existujúcu diskusiu na rovnakú či podobnú tému, zadajte otázku v nej,
  • ak nenájdete diskusiu na rovnakú či podobnú tému, potom vám odporúčam vytvoriť novú tému.
Prispejete tak k prehľadnosti porady o SVB. Ďakujem.
0 0
bielivan bielivan

bielivan je offline (nepripojený) bielivan

Mam otazku ohladom cerpania z FO, ale nenasiel som pribuznu temu. Ako mam zalozit slusne novu temu?
0 0
svojar svojar

svojar je offline (nepripojený) svojar

Hovorí sa o čerpaní z FO napr. v účtovníctve SVB
0 0
empaty empaty

empaty je offline (nepripojený) empaty

bielivan Pozri príspevok
Mam otazku ohladom cerpania z FO, ale nenasiel som pribuznu temu. Ako mam zalozit slusne novu temu?
Pozri si tému fond opráv
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Založil som notú tému poistenie bytového domu je tu:

http://www.porada.sk/t50327-poisteni...veho-domu.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať