Zavrieť

Porady

Pozná niekto firmu RK trading s.r.o. Košice, dvornikova 4

Rk tranding vzala odo mna zálohu a nechce mi ju vrátit,počas celej doby obstarania mojej objednávky mi klamali, zálohu slúbili vrátit,ale nevrátili,má ešte niekto s nimi takú skúsenost
Roman Kováč Na otázku od "znamenia" :
Preto som to doposial neriesil trestným oznamenim na poilicii, lebo som tomu neprikladal ziadny podstatny vyznam, nakolko som znacne pracovne vytazeny a myslel som si, ze doslo iba k omylu a ze mi omylom bol poslany ten prvy list, az ked mi prisiel druhy, tesne pred mojou dovolenkou, tak som okamzite poskodenemu odpisal, ze s urcitostou doslo k omylu, alebo k podvodu a poslal som mu to samozrejme ihned a doporucene, este v ten den, ked som si zasielku vyzdvihol na poste. Potom som bol cca 2,5 tydzna na dovolenke mimo SK a az teraz po cca deviatom auguste, ked som sa vratil, tak som dostal dalsi list v ktorom som nasiel na hlavicke telefonicky kontakt, priamo na poskodeneho a hned som mu aj volal, kde sme si vzajomne vysvetlili situaciu ktora vznikla, kde som ho rovno odkazal na policiu a tym som povazoval vec za vysvetlenu.. Ihned som nato zasiel aj s doslou postou, tykajucou sa tejto predmetnej veci do advokatskej kancelarie, kde mi jednoznacne odporucili ihned podat trestne oznamenia na policii, co som do okamzite aj urobil.. Ja len hlavne nechapem, ako moze niekto poslat peniaze niekomu cudziemu na sukromny ucet, ktory je navyse udajne napisany na nejaku zenu, ako som sa dozvedel na policii, ktora samozrejme nema s RK-Trading s.r.o. nic spolocne.. Moj ucet je v uplne inej banke a nesie nazov mojej firmy, tak to mam ja a vsetci moji obchodny partneri.
znamenie . No necháme to na políciu,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobry den,
    Ja som Roman Kováč, jediný konatel spolocnosti RK-TRADING s.r.o. S urcitostou je jasne, ze sa niekto podvodom zaregistroval na dopyte123 a mozno aj inde pod nazvom mojej spolocnosti a vylakava od ludi peniaze za rozne sluzby. Za poslednych par mesiacov sa nam schranka neustale plni doporucenymi listami od poskodenych, co nam poriadne strpcuje zivot. Dnes som bol podat trestne oznamenie na policii v Kosiciach III., na zatial neznameho pachatela z dovodu podvodu a poskodzovania obchodného mena mojej spolocnosti, ako aj mena mojho, Tato moja spolocnost sa prekticky zaobera takmer vyhradne opravami automobilov a nie dodavkami stavebneho materialu. Cislo uctu mame vedene v SLSP a nie v tatrabanke, ako ten podvodnik, ktory sa za mna vydava, taktiez email, ktorym s vami komunikuje nieje moj.. Taktiez telefonne cislo, ktore mi bolo tiez ukazane na policii vobec nepoznam, tak som povedal policajtom, nech ho daju lokalizovat a nech zistia IP Adresu odkial ten podvodnik komunikuje. Som ochotny vyplatit odmenu za informacie a pripadne dolapenie tohoto cloveka, nakolko mam dost prace a nemam cas riesit neustale listy podvedenych ludi a spolocnisti, ktorí naleteli tomuto podvodníkovi.
    Naposledy upravil Roman Kováč : 12.08.13 at 23:23

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Keď môžem poradiť ....

    Ak je viacero takýchto ( nachytaných ) , bolo by dobré a dokonca vhodné dať sa nejako dokopy a následne postúpiť trestné podanie na príslušnú prokuratúru - nie na políciu .

    Bude vás viacero , bude vyššia suma , bude vyšší trest ...

    Vymoženie tých záloh je už ale iná stránka mince ...
    Vec: Trestné oznámenie Dňa: 14.8.2013

    Dňa 12.8.2013 som na orpz Košice III, podal trestné oznámenie z toho dôvodu, že sa niekto podvodným spôsobom vydáva za môho spoločníka vo firme RK-TRADING s.r.o., prípadne sa vydáva priamo za moju osobu a svojim konaním vážne poškodzuje a ohrozuje obchodné meno mojej spoločnosti, ako aj moje meno.

    Týmto sa táto osoba, vydávajuca sa za mňa ako konateľa spoločnosti RK-Trading s.r.o., dopustila protiprávneho konania a poškodzovania mojich práv.

    V súvislosti s podaným trestným oznámením a vyšetrovaním, vedeným voči mojej osobe, ako konateľovi spoločnosti RK-Trading s.r.o., chcem uviesť, že sa na internetovej stránke www.porada.sk objavili urážky a osočovania mojej osoby a mojej spoločnosti RK-Trading s.r.o., založenené na mylnom predpoklade, že podvodom vyberám od jednotlivých ľudí peniaze za účelom dodania tovaru, že klamem, podvádzam a zavádzam a že spoločnosť RK-Trading s.r.o. je podvodnícka spoločnosť, napriek tomu, že z predmetnou vecou nemám ja, ani moja spoločnosť RK-Trading s.r.o., vôbec nič spoločné.


    Preto v náväznosti na vyššie uvedené podávam toto trestné oznámenie, na neznámych páchateľov vystupujúcich v ineternetových diskusiách na www.porada.sk pod menami: znamenie, mircencec, buchač, bonka500, drevodomy, stavebné firmy, Danica.P a Kvaka, za poškodzovanie dobrého mena a krivé obvinenie mojej ososby a spoločnosti RK-Trading s.r.o..

    Konaním týchto osôb došlo k poškodeniu dobrého mena mojej osoby aj dobrého mena spoločnosti RK-Trading s.r.o..
    A z týchto dôvodov k následnej strate dôvery mojich zákazníkov a klientov v služby poskytované spoločnosťou RK-Trading s.r.o., čím mi bola spôsobená jednak morálna ale aj finančná ujma a jej kompenzáciu budem žiadať vo forme náhrady škody od týchto osôb v občianskoprávnom konaní.

    V prílohe prikladám dôkazový, skopírovaný materál a to v počte sedem listov formátu A4 s obsahom týkajúcim sa predmetnej diskusie, na vyššie uvedenej internetovej stránke.



    RK-Trading s.r.o. zastúpená Romanom Kováčom

    Týmto krokom definitívne odchádzam z tejto diskusie, nakoľko sa Vám slušným spôsobom jednoducho nedá vysvetliť, čo sa pravdepodobne vlastne stalo, ako aj to, že Vy skúsení podnikatelia, naletíte komusi iba preto, že sa predstaví, ako moj spoločnik, prípadne sa predstaví v mojej osobe a Vy si to samozrejme relevantne neoveríte.. Vlastne sa to môže stat hocikedy, aj Vasim spolocnostiam, kedze moja je jasnym dôkazom toho, ža sa tak stalo..

    S pozdravom Roman Kováč
    Naposledy upravil Roman Kováč : 14.08.13 at 17:19
    znamenie ..keby som nerozvinula túto diskusiu, kolkí by ešte poslali zálohu, a keby som nenahlásila na dopyt 123 , že zrejme ide o podvod, kolkí by sa ešte dali nachytat, aká by som bola rada, kým som poslala peniaze,že by som našla na internete túto komunikáciu. a nie ako vy:." Za poslednych par mesiacov sa nam schranka neustale plni doporucenymi listami od poskodenych, co nam poriadne strpcuje zivot." a neurobili ste nič, aby ste chránili svoje dobré meno!!! Jediný za posledných pár mesiacov ste vedeli,že sa deje podvod, a ak sa niekto predstaví nejakým menom ako si mám overit ,že to nie je on, mám si pýtat OP, nevstávam ráno s tým ,že všetci sú podvodníci.

    znamenie je offline (nepripojený) znamenie

    znamenie
    Má niekto skúsenost aj dobrú , alebo pozná firmu RK trading s.r.o. Košice Dvorkinova 4, či niekto nepodniká v ich mene ,myslíte,že mám podat trestné oznámenie pre podvod,lebo za maju zálohu mi nič nedodali.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona a to kde si nasla tu firmu,ked si si od nich objednavala?
    znamenie cez 123 dopyt,dopytujem tam bežne rozne služby,firmu som si preverila na OR, peniaze som vložila na účet, jednalo sa o materiál na strechu ,je jasné že nikdo nebude pílit moje miery bez zálohy,konatel alebo kto mi slúbil že o 3 týž.bude objednávka hotová,potom havaroval kamion, potom nemal dopravu tak som dopravu zajednala,ale nedvíhal telefon.....atd výhovorky,klamstvá
    buchač Myslieť je potrebné vopred , komu zverím peniaze ...
    Ja osobne by som nedal vopred ani cent ...

    Je nejaký problém navštíviť pána Romana K. v mieste jeho bydliska ???
    stavbne firmy určite áno, my sme už podali
      zbaliť
    Zdravim, no moj krov mi mali doniest 17.7.2013. Uz dvakrat termin posunuli no a teraz sa im nemozem dovolat. Zalohu som zaplatil 580€. Taktiez cez 123dopyt...

    bonka500 je offline (nepripojený) bonka500

    bonka500
    Ja mam tiež s nimi zlu skusenost obyčajný klamar to je, dali sme mu zalohu, mali nam doviest drevo a nič, volali sme mu ale že je na ukrajine, mal nam vratit zalohu a doteraz na nu čakame. Ma vypnutý mobil.
    Mňa táto firma kontaktovala po zadaní dopytu na 123dopyt. Vypracovali mi cenu na 150Eur za kubík reziva, a tak sme objednali krov na stavbu, celkovo cez 10 kubíkov. Chceli zálohu 585 Eur. Prvý termín dopravy bol 17.7. - zrušený kamión. Ďalší piatok 20.7. - tento termín posunutý kvôli ešte nevysušenému drevo pre iného zákazníka (blábol)...no a teraz nedvíhajú telefón
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bonka500 presne aj nam len my sme poslali zálohu 1000eur zajtra podavame trestne oznamenie........
    Mircencec bol toho hajzla už niekto pozrieť na sídlo firmy? Ja tam pôjdem tento týždeň, tak som zvedavý, koho tam nájdem...
    znamenie Dobrý den, boli ste v sídle firmy, našli ste niekoho, dnes sa prihlásil další poškodený,
    znamenie Ja som už v Žiari podala trestné oznámenie, zálohu som vkladala na účet, treba zistit majitelku účtu..dokedy budú behat po svete takýto podnikatlia, doživotný zákaz podnikania!!!
    bonka500 No ale s nami jednal roman kovac z kosic, ale aspon ze ste sli na policiu my ideme zajtra dufam, ze ho chytia....
    znamenie na objednávke bol napísaný Roman Kováč a Radovan Kurty, a číslo telefonu 094819028 2 , na meno Vybošteková Júlia,, som vkladala zálohu na účet v Tatra banke
    bonka500 zdravim,my sme vcera podali trestne oznamenie na romana kovaca z RK TRADING KOSICE.tri dni mal vypnuty tel.a dnes si ho zapol,tak som mu zavolala a co som necakala on my to zdvihol.Tak som sa ho spytala ze kedy nam mieni vratit zalohu za material ktory nedodal na cas. odpoved: ze zajtra,lebo to ide z uctu jeho priatelky a ta ma ucet v ZUNO BANK.A este ze ked to odosielala tak sa tam zabudla podpisat tak preto nam este neprisli nase peniaze.a ked sme spolu dnes volali tak my povedal ze teraz hned to posiela a ze zajtra to mame na ucte,no to som zvedavy,ale nedufam.
    znamenie zdravím, mne naposled slúbil,10.7.že poslal peniaze, predtým,nemal kto podpísat,vrátila sa platba a už ani neviem ..padla banka...som zvedavá ,dajte prosím vediet,išla by som doplnit výpoved na políciu, v´daka, držím palce
      zbaliť
    Aj ja som sa nechal nachytat. Poslal som 1080 euro a teraz je mobil vypnuty, ziadna reakcia na maily a sms-ky. Aj ja zvazujem trestne oznamenie. Skoda, ze ked som hladal na nete referencie na tuto firmu, tak som nic nenasiel.
    Ani my sme na nich nič nenašli, aj nás našli cez 123dopyt, myslím, že to mali teraz záťah, ale my sme hneď na nich podali trestné oznámenie, nebolo by zlé keby sa pridali aj ostatní čo boli oklamaní.
    znamenie ..prihláste sa info@strechystavebniny.sk, pripravujú hromadné trestné oznámenie ,je nás viac

    Danica.P je offline (nepripojený) Danica.P

    Danica.P
    Taktiež máme podobnú skúsenosť s touto firmou. Radila som sa aj s právnikom či trestné oznámenie alebo žaloba?Našťastie zabrala výzva,ktorú sme poslali na adresu firmy a peniažky nám vrátili.

    *agatha* je offline (nepripojený) *agatha*

    *agatha*
    moja znama si dala uz viackrat opravit auto vo firme rk trading. mali sme vedomost ze je to firma zaoberajuca sa servisom aut. znama mala zatial vzdy dobru skusenost. tak neviem...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Roman Kováč Agatha, dakujem za podporu v tomto spinavom poskodzovani mena mojej spolocnosti, ako aj mena mojho, Roman Kováč, konatel RK-Trading s.r.o. Dakujem v mene celej spolocnosti.
    Roman Kováč pre "znamenie" a kto mal tusit, ze to tu riesite?? ja nesedim na internete, ale makam v praci, aj vikendy, jasne..? a keby tuto diskusiu nahodou na nete nenasiel jeden znamy, tak sa to ani nikdy nedozviem..
    znamenie tak to asi tažko ked sú podané na firmu trestné oznámenia pre podvod !""Váš koment::. Za poslednych par mesiacov sa nam schranka neustale plni doporucenymi listami od poskodenych, co nam poriadne strpcuje zivot """, takže o tom viete niekolko mesiacov!! a nakolko nemáte kontaktný telefon ani mail, nedalo sa spýtat......nečakám,že sa tu niekto prizná
    znamenie ..nechali sme na to políciu, zistili, že meno a firmu p.Kováča zneužíval/,čím sa mu úprimne ospravedlnujem/ istý podvodník,ktorý vykonával svoju podvodnú činost po celom Slovensku, bolo to dokázané ,vyšetrené a páchátela prepustili na slobodu a myslím,že peniaze nikto z podvedených
    neuvidel....
      zbaliť

    rudux je offline (nepripojený) rudux

    rudux
    >znamenie

    chytili ho? vieš o tom niečo? Ja som poslal zálohu minulý mesiac, už sa predstavoval ako konateľ firmy S.A.M.R. , Roman Šandor. Inak úplne ten istý scenár.
    znamenie ak ide o toho istého človeka, bol prepustený na podmienku a znovu pácha podvody a znovu ho vyšetrujú

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.