Zavrieť

Porady

ako najekonomickejšie poslať tovar z talianska na Sr

Pekný den ..mám na Vás otázočku. Chystám sa na nakup tovaru do Talianska - som konateľka s.r.o ..kedze sa tam aj naspat prepravujem letecky riešim otázku ako nakupeny tovar prepraviť na Sr..bez zbytočných nákladov. Viete mi v tomto ohľade pradiť? (tovar budem následne predávať- samozrejme aj ho riadne zdaním) dakujem krasne za prípadne postrehy
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov
nico565 to hádam nie skôr v kg. ... odhadom by to mohli byť maximalne 2kufre ( to môže byť-40-50 ?kg) ale myslím ze to udávam ozaj maximum

kurtas je offline (nepripojený) kurtas

kurtas
skuste kontaktovat http://www.slovensko-taliansko.sk/sk/ alebo firmu podobnej tejto alebo aj tu konkretnu vozia ludi pravidelne na trase SK-IT s tym ze vedia odviest aj baliky samozrejme zavisi od lokality alebo skuste si najst na internete dopravnu firmu ktora by vam to vedela dolozit k tovaru ktory uz vezu pre ineho zakaznika napr. autodoprava hoska alebo www.vietor.sk samozrejme vsetko zavisi od lokality a od velkosti tovaru ale skusil by som to touto cestou na cene sa vzdy da dohodnut podla vahy lokality objemu ak vezu niekomu viac vam to mozu spravit za menej

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Tak poviem .....onakvejšie , akože z " vlastnej " skúsenosti ...

Dcéra chodí do Talianska tiež , takže od nej viem .
Sadne ich do auta viacero ( majitelia butikov @ spol ) a miesto leteniek dajú na PHM ...
Na otočku za 3 dni ...

Veni , vidi , vici ....dôjdu , vidia - vyberú , naložia - dovezú.......

Tie dva spomínané kufre ???...malina , ani sa neoplatí ísť po tovar a nieto ešte aj za dopravu platiť ...

Capisci ms. amministratore delegato???
Naposledy upravil buchač : 13.07.13 at 04:50

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

! Stefan2005
... letecky do Talianska tam aj späť a dopraviť 2 kufre bez zbytočných nákladov.
Jeden kufor sa dá hneď doriešiť - vziať so sebou ako batožinu, prípadne za druhý možno doplatiť... ale šofér s autom tam aj späť by bol lacnejší ako letecky tam aj späť + doprava za batožinu (samozrejme ak nemáš extra lacnú letenku)... ale kurierske spoločnosti prepravujú balíky aj medzinárodne, ceny prijateľné a zároveň všetky sprievodné dokumenty o tovare a preprave pre jeho riadne zdanenie....
Mala som pocit ze toto je pani jasne.

Myslim, ze sa skor pytala uz na samotne firmy a skusenosti s nimi.
Poradte to by zaujimalo aj mna.



Dakujem
Mila123 odpovedáš na päťročný príspevok....
ivka70 23.10.18 07:15 odstránil(a) z Porady

ako najekonomickejšie poslať tovar z talianska na Sr

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.