Zavrieť

Porady

dovolenka letna - Albansko ano/nie?

Zdravim, rozmyslam o dovolenke v Albansku, je to samozrejme autobusom a ta cesta trva tusim viac ako den , s tym ze ale pobyt je 7 noci, co je fajn, hote je 4* a celkovo to vychadza velmi dobra suma na sezonu aka je. Boli ste niekto v Albansku? odporucate/nedporucate? popripade kam na letnu dovolenku ak mam budget do 500 eur ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    mám tam kolegyňu teraz...od piatku, ak počkáš...zistím.....išla vo štvrtok 10.30h v piatok o 12.45h písala, že už sú ubytované, izba v hoteli pekná, pláž nič moc, stravu ešte nevedela....išla s autobusom.....
    shimao25 ok napis urcite, budem len rada, diki :-)

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    No neviem, ale niekde som čítala že počet hviezdičiek v niektorých krajinách sa nedá porovnať s rovnakým počtom hviezdičiek u nás.A podľa toho to určite nebude taká kvalita, ako si myslíš.
    shimao25 hej viem, navyse ak sa nemylim tie hvizedicky si hotely davaju same a zodpoveda to urovni sluzieb ( ako casto sa tam menia uteraky..) ja som bola teraz v Prahe v 4* a tiez si myslim ze tak 3* max. , takze to zalezi od hotela

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Tých 500 € je na osobu? Ak áno, tak sa za tú cenu dostaneš letecky do Bulharska, do Egypta a nemusíš sa trmácať dva dni autobusom sem a dva dni naspäť. Služby v Čiernej Hore sú na "raz a nikdy viac", Albánsko asi nebude o nič lepšie :-(
    shimao25 egypt nechcem, lebo teraz tam nie je bohvieka situacia a bulharsko ci chorvatsko mi nepride nejako extra zaujimae , su tam urcite aj pekne miesta, ale ja mam celkom toho dost pocestovaneho, avsak inym stylom, skor roadtrips a na typickom last minute som nikdy nebola :-) preto sa pytam, a 500 eur je na osobu, ale to Albansko vychadzalo okolo 350 ubytovanie + cesta + polpenzia
    Ahoj. My ideme do Albánska autom. Prespíme v Struge, chceme vidieť Ohridské jazero a na druhý deň bez únavy, vyspatí pokračovať do Vlore, aby sme videli krásnu prírodu v Macedónsku a bez rizika neklipkali očami nad volantom. Beriem cestu ako poznávanie :-). Ubytovanie máme zabezpečené v Struge v apartmáne za 25 eur pre 4 osoby, luxus, to sme ani nedúfali. Vo Vlore sme si cez Booking zabezpečili ubytovanie pre 4 ososby na 9 nocí za 360 eur. Keď sa budeme vracať , chceme sa zastaviť v meste Apollonia a niečo popozerať v nádhernom Ohride,je vzdialený od Strugy asi 14 km, tiež tam potom prenocujeme a budeme pokračovať domov. Keďže v Albánsku je veľmi lacné stravovanie a vôbec sa ho neoplatí platiť ako polopenziu atď, mám to prepočítané, takže chatka s klímou a chladničkou priamo pri súkromnej pláži je za výbornú cenu. Netúžime raňajkovať v preplnenom hotely, ale radšej v kĺude 10m od mora na terase. V okolí chatiek sú síce hotely, no na raňajky si dáme niečo z chladničky, pri morských vlnách. Na obed a večeru si odskočíme kde a kedy chceme...Celá dovolenka nás bude stáť 1000-1100 eur aj so stravou pre 4 osoby na 11 nocí( 9 nocí v Albánsku, 2 noci v Struge Macedonsko, ....cesta, poplatky, ubytovanie, strava) Vreckové podľa potreby...Apartmán Eros Macedonsko a chatka v Radhime-Kristoni
    Posielam aj linky: https://www.facebook.com/pages/KrisT...285926?fref=ts, http://www.booking.com/hotel/mk/vill...=total;ucfs=1&
    Možno som niekoho inšpirovala a každému na porade želám príjemnú a pokojnú dovolenku! Keby sa niekto pridal, len by sme to uvítali :-)

    dovolenka letna - Albansko ano/nie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.