Zavrieť

Porady

Nedá sa pridať pochvala za výborný príspevok.

Chcela som pridať pochvalu za výborný príspevok, ale v prehliadači Opera to nie je možné. Keď som dala prehliadač Google Chrome, tak to ide. Robí to aj iným? Ďakujem.
5 komentárov     zbaliť
Richard Stará téma, podľa všetkého to funguje.
terezamaria V Opere to v debatách nefunguje, v otázkach to funguje ...:-) Nedá sa s tým niečo spraviť, aby aj v Opere fungovali pochvaly???????????
terezamaria Richard stále nefunguje pridanie pochvaly v prehliadači Opera v debatách...nedá sa to opraviť??????? Ďakujem.....
lujza.j terezka ...mne to teraz fungíruje....keby si odinštalovala a znovu nainštalovala operu...nepomohlo by?
lujza.j v debatách to nefunguje...nedá sa rozkliknúť "pochváliť"....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    cez operu nejde...nejde to rozkliknúť....nevyskočí tabulka....cez chrome ano...
    terezamaria Veru to neide rozkliknúť ani doteraz, jednoducho pochvaly nereagujú na prehliadač Opera.....
    lujza.j nefunguje....v opere sa nedá rozkliknúť.....v chrome pýta minimálne jeden znak ....po splnení neodošle....

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    pochválila som Lujzin príspevok cez Operu, prešlo to?
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    terezamaria Prešlo, je to zaujímavé, cez PC Opera vôbec neotvára pochvalu....
    misoft Opera predsa spieva .
    terezamaria Takto to posuniem, lebo sa žiadna náprava nekonala.....:-)))
    kopretinka ktovie,či sa aj niečo udeje......chyby ostávajú,ale zato máme na prednej stránke fotky v názvoch,čo je faaaakt strašne potrebné
    terezamaria bez tých obrázkov by sme sa zaobišli, ale túto tému si nikto nevšimol, aj keď má 13 srdiečok
    terezamaria posúvam, možno si Richard všimne, že cez Operu sa nedá pridať pochvala za príspevok.....
      zbaliť

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    cez Operu sa to nedá ani mne...cez Chrome áno...
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    betka631 mne v mozille pochvaly fungujú
    misoft Aj mne v líške fungíruje
    kopretinka mne ide
    Žabinka mne to v opere funguje.. ale možno v mobile opera je v niečom iná.. ja sa v tom nevyznám..
      zbaliť
    Richard 23.03.14 18:58 priradil do Porady
    Richard 23.03.14 18:58 odstránil(a) z Porady

    Nedá sa pridať pochvala za výborný príspevok.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.