Zavrieť

Porady

Na koho sa mám obrátiť, keď mi nechce zamestnávateľ vyplatiť pokladňu?

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať na koho sa treba obrátiť, keď mi bývalý zamestnávateľ nechce vyplatiť pokladňu. Je mi dlžný dosť peňazí. Platil som zo svojich peňazí veci, ktoré boli potrebné do firmy. Dal som mu všetky doklady, ale stále mi to odmieta preplatiť. Ďakujem za rady.
Naposledy upravil matesito : 23.07.13 at 05:35
9 komentárov     zbaliť
marjankaj ty si mu kupoval aj registračnú pokladňu????
arizona A to ti kazal on kupit,alebo si kupoval sam od seba?
matesito ja som mal na starosti kupovať všetky veci čo budú chýbať. a potom mi to preplatili, keď som im dal blóčiky, ale teraz mi to preplatiť odmietajú.
Tweety A dal si zamestnáv. len bločky, či aj nakúpený tovar?
matesito aj bločiky, aj tovar.
Tweety Tieto záležitosti bolo treba vybaviť ešte počas trvania PP. Či si to kupoval už ako bývalý zamestnanec, teda po skončení PP?
matesito nie, kupoval som to ešte pred skončením PP.
Braňo a prečo si nežiadal zálohu vopred?
matesito zálohu mi nikdy nedávali a vždy mi všetko vyplatili, keď som predložil doklady, až teraz mi to odmietajú preplatiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Bez dokladov ? Na bývalého zamestnávateľa a snažiť sa s ním dohodnúť, buď na preplatení, alebo na tom, že si zoberieš, čo si kupoval, ak ide o veci, ktoré sa dajú zobrať a nie sú už dávno spotrebované. Ak sú svedkovia, tak na políciu. Ale ak sa nedohodneš s bývalým zamestnávateľom, tak to bude tvrdenie proti tvrdeniu, svedkov môžu-nemusia brať do úvahy, podľa ich vzťahu k tebe a zamestnávateľovi. Najreálnejší stav - dohoda, alebo rozlúč sa s peniazmi...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    matesito mám od nich podpísané, že som im doklady dal, ale odmietajú mi ich stále preplatiť.
    Llívia Keď si zoberie niečo, od čoho má doklado kúpe zamestnávateľ, môže mať z toho problémy - krádež.
    Dav Napísala som, aby sa dohodol, nie aby ukradol...
      zbaliť

    Na koho sa mám obrátiť, keď mi nechce zamestnávateľ vyplatiť pokladňu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.