Zavrieť

Porady

"Obcikávanie" nabytku psikom /Yorkom.

Dobrý deň, chcela by som poprsoiť o radu, Máme malého Yorka, ktorý má takmer 2 roky a rovnako dlho pretrvávajúci problém. Pes nám obcikáva všetko, čo mu príde pod nohy. Nie je to nedostatkom pobytu von. Pri venčení sa vyciká aj niekoľkokrát a akonákle príde dnu, do domu, ide a ociká niektorú zárubňu, kôš na prádlo...čokoľvek. Každé ráno som vstávala k ocikanému nábytku, teraz ho na noc a v našej neprítomnosti zatvárame do pivnice, aj keď mi to nie je po vôli, neviem to inak riešiť. V poslednej dobe sa to zhoršilo aj tým, že keď mu treba cikať, až ani nezíde po schodoch, skrátka len vylezie z pelechu a napríklad 10 cm od neho sa vyšpiní. Jeden odborník mi povedal, že pes si len "preznačnováva" a keďže sme mali psa už predtým, stále ho tam cíti.......Prosím Vás, neviete mi niekto poradiť, čo mám so psom robiť? Rady typu: chyba bude v panovi a podobne mi asi v tomto prípade nepomôžu........Ďakujem za každu radu a prajem pekný deň.
Naposledy upravil arizona : 25.07.13 at 13:08
Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
buchač
alaya1
Pri slobodenej volbe temy tu, moze si kazdy pisat, co len chce, v teme na to urcenej, ak neporusuje pravidla.
Nehnevaj sa za názor , ale teraz budem asi fest tvrdý :

Porovnávať pridrbaného , neposlušného , pošťavajúceho sa čokla s preberaním onkologických chorôb môže fakt len dement !!!!!!!
...a ani starec nemusí byť ...

Na tej Novej Porade mi občas chýba to tlačidlo " VYRIEŠENÉ " ....
Okamžite by som niekedy s radosťou klikal ...priamo by som sa erektílne odbavoval...

Ten Tvoj zvyšok je o ničom , nepochopila si ma...
Tak mily Buchac, drbe tak akurat tebe a to poriadne a presne.
1. este raz ma budes urazat, tak poziadam o tvoje vylucenie, lebo uz aj ja, co sa snazim drzat odstup, mam tych tvojich urazok dost . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. Nazvy tem som napisala nahodne, odborne temy, ktore tiez patria do ineho fora, odborneho, ineho ako je toto.
3. tvoja ucta muza k zenam je na vysokej, urovni, pravdepodobne deformacia z prostredia
4. je vidiet, ze detska izba okolo teba nesla- ani v kratkom filme.

Dufam, ze vsetci, tvoji davaci uzitocnych sa ozvu, do dementov nadavaj vsak svojej zene, svojim detom, vnucatu. Ja si to vyprosim, lebo aj inernetova komunikacia ma svoje medze.

P.S. prospelo by opakovat citanie s porozumenim. Zjavne si v skole chybal.
Jak je libo vašnosti .........dávaj si podnetov , koľko len chceš ....
ALE ja si za svojím názorom stojím !!!

Už len preto ( možno aj vieš ) , že som peklo onkológie zažil .....!!!
Teraz mám horkú slinu na jazyku ...povedal som len dvom ľuďom do ksichtu ...
Radšej nechci vedieť , že čo ....

Ty si mne nadala - beriem ......
Ale moju rodinu , deti a vnúčku do sporu nemiešaj ....je to úbohé ...v prirovnaní , to ako keby sa pitbull zakúsil do krku ( alebo slabín ) pudlíka , ležiaceho na chrbte ...

Moju úctu má ten , kto si ju zaslúži ....a je úplne jedno , o koho sa jedná ...
Vôbec to nie je to o profesionálnej deformácii a či detskej izbe ...

P.S.:
Žiadam mojich " dávačov " aby mlčali a neozývali sa ...
Udavači by im to mohli spičítať ...
Vies co Buchac, nemam rada tvoj styl pisania, nemam rada to, ako urazas ludi, nemam rada to, ked sa realizujes, ale nikdy som nic nepovedala. ked sa mi tvoj prispevok pacil, dala som uzitocne, aj opacne.Aj ked ti tu nadali, do choroby, zastala som sa ta. Brala som toto tu, ako len virtualitu, ale toto ma naozaj nasralo, a to poriadne. Ako mozes napisat na cloveka, ktoreho si v zivote nevidel, ze je dement!!
Preco takto nadavas cudzim ludom. Vysvetlila som, ako som to myslela, ze aj tie temy, ktore som uviedla,su odborne a pise sa o nich tu. Tak sa moze aj o psoch,,lebo si ich posielal na ine forum,

Niekedy je lepsie odpovedat az po par minutach, nie v navale emocii.Fakt ma ani v kutikumysle nenapadlo, ze tie nazvy tem niekto pochopi, ako ty. Bol to nahodny vyber.

Zato vsak, ze si to nepochopil, ako to bolo myslene, naklast niekomu do dementov je ubohe..
Raz som sa ta pytala, mimo tem, ze ci by si takto nadal aj v realnom zivote niekomu, koho nepoznas. Povedal si, ze asi nie. Tak stretni sa so mnou a ked budes mat pocit, ze som dementna v realnom zivote, potom to napis.! To beriem. Tvoju uctu nepotrebujem, len beznu slusnost v komunikacii, bez urazok, nesuhlas sa da vyslovit aj inak, ako nazyvat ludi psychickymi chorobami, ktorymi netrpia.

A ze som spomenula tvoju rodinu? Aj ja mam svoju. Tiez by im zle padlo, ze nadavas niekomu z ich blizkych.
Koncim, zelam ti vela zdravia.
Naposledy upravil alaya1 : 28.07.13 at 18:03
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Raz som sa ta pytala, mimo tem, ze ci by si takto nadal aj v realnom zivote niekomu, koho nepoznas. Povedal si, ze asi nie. Tak stretni sa so mnou a ked budes mat pocit, ze som dementna v realnom zivote, potom to napis.! To beriem.
Ale nadal ...tomu ver - viacerí zažili , počuli ...

Stretko ?????
Huráááá .....dáme aj kávu ???
Dáš aj pusu ???
Prešov vcelku aj poznám ...a keby , tak mám aj GPS ...
Daj termín , dôjdem ...ohodnotíme NAŠU demenciu....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Raz som sa ta pytala, mimo tem, ze ci by si takto nadal aj v realnom zivote niekomu, koho nepoznas. Povedal si, ze asi nie. Tak stretni sa so mnou a ked budes mat pocit, ze som dementna v realnom zivote, potom to napis.! To beriem.
Ale nadal ...tomu ver - viacerí zažili , počuli ...

Stretko ?????
Huráááá .....dáme aj kávu ???
Dáš aj pusu ???
Prešov vcelku aj poznám ...a keby , tak mám aj GPS ...
Daj termín , dôjdem ...ohodnotíme NAŠU demenciu....
Neviem ci srandujes, ci si ironicky, je mi to vcelku jedno. mala som prekrasny vikend, momentalne mam naladu na sracku. nechaj ma tak a prosim najdi si ineho na svoje odburavanie nalad, ci preco to robis.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Neviem ci srandujes, ci si ironicky,
Vážne . je mi to vcelku jedno.
Fíha ...no nemalo by byť ...
mala som prekrasny vikend,
Detto , až na to teplo a tú makačku ..
momentalne mam naladu na sracku.
Vidno .....
nechaj ma tak a prosim najdi si ineho na svoje odburavanie nalad,
ci preco to robis.
...ja nič , ja muzikant ...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Martin1310
Kopretinka ale vieš mi sme sa tu aj ked spôsobom aký sa ani mne nepáči stále bavili o tom istom , o spôsobe ako ho to odnaučiť a následne malá , nie nejak neslušná výmena názorov na jeden spôsob.
No práve alaya nás odtiahla k polovníkom a dalšie jej príspevky tiež už neboli k veci tak nechápem prečo by práve ona nás mala niekam posielať.
Je uplne evidentné že jej nejde oto aby sa tu dodržoval obsah témy ale len o to že kedže jej už došla štava ako už aj mne len z iného dôvodu, tak nechce dovoliť aby tí čo majú čo povedať spolu debatovali. Len zabrda a ruší.
Neprezrádzaj verejné tajomstvo
1 1
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Myslím, že svojimi príspevkami ste poslali túto tému na smetisko. Téma sa uzatvára.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať