Zavrieť

Porady

Tetovanie na pracovisku

Dobrý deň,
chcel by som sa Vás opýtať, ako sa pozeráte na človeka, ktorý ma tetovanie na viditeľnom mieste (predlaktie). Tetovanie je čisto text, samozrejme nie je vulgárny.
Konkrétne ako ho vnímate, keď ho stretnete, a ako ho vnímate ako zamestnanca, alebo obchodného partnera. Respektíve aký máte na to osobný názor.
Za každý názor som vďačný.
Usporiadat
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Tetovanie? Už je to aj krásne, aj na tetovaných, ktorí nie sú krásni. Kedy si ho nebolo možné získať, ani pod rukou, ako ticho! Len vybraná spoločnosť, mohla, ho získať ...

Teraz je to umenie s ktorým sa umiera, tá osoba, ktorá ho nemá, aj bez umenia, tiež ... bože nám pomáhaj, že?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Tetovanie, na pracovisko, z pracoviska.
Osobne nepoznám decentné tetovanie, vždy je to tetovanie, viem mnohí so mnou nesúhlasíte, ale vadí mi to ako spustené očko na silonkách.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

maja, bez p, p.

To pozadie je biele, ako u snehulienky, či snehuliaka.

http://www.ciboha.sk/images/stories/...oo_zadky/5.jpg

Ale tých trpaslíkov je šesť? ktorý má to šťastie, že je v ...

Dobre to vystihol Tomášek, nie kardinál.



Žiaden klus. Na každého príde! Čas nie je možné zastaviť. Očko spustené na silónke je raťazová reakcia, nie len na silónke.

Dlho, do zadku, teraz, a aj dlho do predku, to vystihol ...
Naposledy upravil sito : 24.08.13 at 18:09
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Sitko,s "k" (v tom dobrom slova zmysle) tu je komplet zostava, ale asi došlo počas umeleckej činnosti k zaplynovaniu a postavy sú trochu nejasné, takže kto nadčasuje na
chlpatom, nie kráľovskom pracovisku ťažko povedať.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Aby ti pravdu povedal, všetci majú radosť. Len ten vpravo, dudroš? Ale, taký sa nájde, vždy a všade. Či v politike nie?

A myslíš. že autor chcel doslovne, do detailov vystihnúť, že nemá názor?

Je možné mať na riti, Je možné ich mať v prdeli, riti.

Ale nie, takí boli, sú, a aj budu, trpaslíci.l Len šašovia sa menia, publikum? Tiež.

O tom je život, ...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

sito
Aby ti pravdu povedal, všetci majú radosť. Len ten vpravo, dudroš? Ale, taký sa nájde, vždy a všade. Či v politike nie?

A myslíš. že autor chcel doslovne, do detailov vystihnúť, že nemá názor?

Je možné mať na riti, Je možné ich mať v prdeli, riti.

Ale nie, takí boli, sú, a aj budu, trpaslíci.l Len šašovia sa menia, publikum? Tiež.

O tom je život, ...
Tak je, aj umelec pochopil, že kto šomre je v prdeli, ale tam sme už všetci... už ani emigrovať nemáš kde, všade je to v .....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pmajap
sito
Aby ti pravdu povedal, všetci majú radosť. Len ten vpravo, dudroš? Ale, taký sa nájde, vždy a všade. Či v politike nie?

A myslíš. že autor chcel doslovne, do detailov vystihnúť, že nemá názor?

Je možné mať na riti, Je možné ich mať v prdeli, riti.

Ale nie, takí boli, sú, a aj budu, trpaslíci.l Len šašovia sa menia, publikum? Tiež.

O tom je život, ...
Tak je, aj umelec pochopil, že kto šomre je v prdeli, ale tam sme už všetci... už ani emigrovať nemáš kde, všade je to v .....
Citujem, nebýva zvykom, mojim. Opakovať sa na porade, no niekde to nejde, nie do mojej predstavy. ale čo, čo už ja vidím, akú predstavu môže, mať?

Len, aby sa mu tých 7 000 € vrátilo.. Keď my nie, tak nech to nie je , nie sú v .....
0 0
jigglypuff jigglypuff

jigglypuff je offline (nepripojený) jigglypuff

Na tetovani nevidim nic zle. Je mi jedno, co kde ma clovek vytetovane, je to kazdeho osobna vec. Pokial sa mi niekoho tetovanie naozaj paci, tak pochvalim. Ked mi nepride byt pekne, tak som ticho.

Ked si vsimnem, ze niekto ma tetovanie tak sa nad tym ani nepozastavujem. Na zamestancovi by mi zalezalo na tom, ako odvadza svoju pracu. Je pravda, ze pokial by prichadzal do priameho styku so zakaznikmi, tak by nejaki ludia mohli byt viacej nedovercivi alebo pohorseni, hlavne dochodcovia; no radsej by som zamestnala niekoho kto bude potetovany od hlavy az po paty a bude si riadne plnit svoju pracu ako niekoho bez tetovania co sa bude furt len flakat.
0 0
milan278467 milan278467

milan278467 je offline (nepripojený) milan278467

No tetovanie ako take je myslim problem hlavne na slovensku a v postkomunistickych riesite tu otazku ci by bolo vhodne aby mal nejaky napr manager resp vyssie postaveny clovek tetovanie vacsina reakcii je negativna,,,avsak vzdy ide o konkretneho cloveka aj clovek ktori je cely potetovany moze mat v konecnom dolsedku ovela lepsie schopnosti,skusenosti a pracovne nasadenie ako ten ktory vyzera podla nejakej spolocenskej etikety. Zijem v Anglicku a tu s tym nemaju problem pracoval som kedysi v jednej firme kde riaditel mal potetovane ruky kvalita tohoto tetovania bola styl leopoldov ale aj napriek tomu ho spolocnost akceptovala v priebehu rokov ako som tam pracoval si tetovania davala napr aj obchodna riaditelka,,tu ma tetovanie kazdy,vodic autobusu,manager,riaditel,policajt a ludia s tym nemaju problem,,moj znamy studuje na univerzite v birminghame za zdravotaka a taktiez ma potetovane cele ruky,,priatelka bola na tetovanie v jednom anglickom studiu a ako sme si tak postavali pred studiom siel okolo cca 78rocny dochodca a tetovanie jej pochvalil, a takychto prihod je viac,,na Slovensku by ste sa skor stretli z negativnym nazorom a to mozno aj preto lebo slovenska spolocnost ma potrebu skatulkovat a zaradovat ludi niekam na zaklade vyzoru,,konieckoncov tetovanie je slobodna volba a sucast urciteho zivotneho stylu a kultury,,kazdy ma pravo na svoj nazor a nikto mu ho nema pravo brat ,kedze sa tvarime ako tolerantna spolocnost ktorej diskriminacia nic nehovori nemali by sme tak brat iba mensiny alebo ine rasy ale napriklad aj ludi s tetovanim,,v taliansku je napriklad jeden tater ktory berie za 1 den tetovania 1800eur,,toto tetovanie je o velkosti zhruba predlaktie ale nie kolom dokola ako cely rukav ale jeden obrazok,potom mi povedzte preco by sme mali odsudzovat ludi ktory maju iny pohlad na zivot a iny nazor a tetovanim ho chcu vyjadrit ,preco by sme ich mali degradovat na najnizzsiu spolocensku uroven,Nakoniec stat nam riadia ludia ktori maju oblek,sako a vyzeraju presne tak ako by mali vyzerat podla spolocenskej etikety,,a kam nas dostali? zbedacili cely narod,rozpredali krajinu a z ludi si robia srandu,,problem ludi ako takych je ze svoju pozornost radsej sustredia tam kam nemaju namiesto toho aby sa zaoberali tym co je naozaj podstatne a co moze naozaj zmenit nieco k lepsiemu,
0 0
peťka_s peťka_s

peťka_s je offline (nepripojený) peťka_s

žena :-)
Na tetovani nevidim nic zle. Je to od každého vec, pre mňa je to ako s farbou vlasov, niektoré ženy preferujú ružovú iní prírodné :-)
0 0
kajuska953 kajuska953

kajuska953 je offline (nepripojený) kajuska953

mne osobne to nevadi ak sa to paci tim ledom nech si to daju kam chcu.
ale ak ma tetovanie clovek so serioznim zamesnanim viditelne nepaci sa mi to
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
milan278467
No tetovanie ako take je myslim problem hlavne na slovensku....
No pokiaľ spomínaš Slovensko versus Anglicko , tak by bolo dobré si aj preštudovať čo - to o samotnom tetovaní a nie hodnotiť a dokonca odsudzovať Slovákov a pohľad na to tetovanie ...

Otázkou je skôr to , že kto a prečo sa dá tetovať ... kto a prečo tetovanie znovuobjavil ...
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať