Zavrieť

Porady

Dobrý Deň. Potreboval by som pomoc. Môj satelit Ariva Ferguson 202E nedokáže nájsť Slovenské programy

Dobrý Deň. Potreboval by som pomoc. Môj satelit Ariva Ferguson 202E nedokáže nájsť Slovenské programy na zadanom transponderi 11863H 27500 na Satelite Astra 3/Thor 2. Prosímo výpomoc
9 komentárov     zbaliť
lubko6394 Astra je jeden satelit, Thor druhý - sú dosť ďaleko od seba, ale 11863H27500 nie je ani na jednom. Astra ale má 11.836H 27500 5/6. Takže asi prehodené namiesto 836 si zadal 863 a preto ani nenašiel.
Igor Šturma Je to tak že to je to ako ste napísali 11863 len som a pomýlil a na Arive Ferguson 202E sú len 2 satelity na 23,5E a tie sú Astra3/Thor2 ako jeden satelity a ten druhý je Astra 1 ale na tej to nemá čo robiť.
lubko6394 Máte 2 paraboly alebo viac lnb ?
Igor Šturma Len jednu.
erik555 ostatne TP bezproblemov?
lubko6394 A kartu máš akú ?
misoft Súhlas s lubko: frekvencia 11863H neexistuje - len 11836H - tu prehľad http://www.lyngsat.com/Astra-3A-3B-and-Thor-2.html
Arne23 mam rovnaky problem, tak ak viete ako to vyriesit dakujem
lubko6394 Asi budem mimo tému, ale nechápem ako ste sa do problémov dostali. Mne to vždy išlo tak, že som menil postupne paraboly, motory, LNB a STB. Aj teraz ak mám problém vezmem starý STB Humax a experimentujem - ak nevychádza, tak sa vrátim do pôvodného stavu a špekulujem. Ak neviem čo a ako tak si to nechám namontovať a nastaviť tými, ktorí to vedia a v konečnom dôsledku je to lacnejšie ako si to spackať sám a nevedieť ako ďalej. Však ja nemám istotu ani v tom, že ste na správnej družici, lebo to že nejdú slovenské programy by mi skôr napovedalo, že parabola je na Skyšit . a Vy sa snažíte spojazdniť Freesat kartu. Druhá vec je, že pôvodný zadávateľ nám nepovedal ako to vyriešil a teda kde bol problém. Keby bolo aspoň jasné čo ide a na akých parametroch... Však kto Ti to predal, ten by to mal vedieť a asi by viac ako 20 nepýtal - a najmä by si mal záruku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pumbaa je offline (nepripojený) Pumbaa

    Pumbaa
    Ak nastavujete parabolu na Skylink[/url] (predpokladám), najlepšie je nastaviť transpondér 12 525 V, SR 27 500 a tam vyhľadať programy, ak našlo programy ČT tak ste správne Ovšem nastavovanie paraboly je dosť citlivé, tie družice sú totiž dosť nahusto pri sebe.
    Naposledy upravil arizona : 20.09.13 at 14:37 Dôvod: vymazanie reklamy

    Dobrý Deň. Potreboval by som pomoc. Môj satelit Ariva Ferguson 202E nedokáže nájsť Slovenské programy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.