Zavrieť

Porady

hodinky s výškomerom

Vedeli by ste mi prosím vás dať tip na dámske hodinky s výškomerom ako darček? Je to pre mladú babu, ktorá rada lozí po horách. Aspoň nejakú športovú značku- prosím. Ďakujem všetkým
marjankaj No ešte že nie je akvabela. Hodinky s bazénom asi nezoženieš
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    nájdeš aj tu dizajnové hodinky /určite budú drahšie/, ale väčšina je športových, jeden čas išli Polar,/mám/ ceny hodín sú tak od 160€ /iste najdeš aj lacnejšie, ale tie majú iný spôsob merania výšky/, za to kúpiš tiež turistickú navigáciu napr Garmin eTrex 20 + SK TOPO, šťastnú ruku

    Watchfan je offline (nepripojený) Watchfan

    Watchfan
    zalezi kolko chces do hodiniek investovat.
    napr. suunto je super hodinky, kvalitne, s vela funkciami, ktore sa hodia v outdoorovych sportoch ... su to ale hodinky za min. 250 - 300 eur (priklad - http://www.mojehodinky.sk/sk/Suunto)
    potom niektore modely casio maju aj vyskomery (napr. model Protreck, alebo Casio PRW - http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=...FcKR3godiFsAIw )
    Stefan2005 ... zadávateľ možno mal na mysli také hodinky, s ktorými má niekto dobré skúsenosti
    buchač Ja viem ...je mi to jasné ....
    Link je len orientačný ...
    Dôležitá je ale aj cena ....

    hodinky s výškomerom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.