Zavrieť

Porady

vyplnenie registračneho listu FO

Socialna pistovna mi poslala list. že 30,6,2013mi zaniklo povinné nemocenske poistenie a povinné dôchodkové poistenie samostatne zárobkovo činnej osoby. Samostatne činná osoba je povinná prihlásiť sa na nemocenske poistenie a dochodkové poistenie..a odhlásiť sa z týchto poisteni od ich zániku...
od 24,1,2013 som na rodicovskom..
poprosim ak mi vie niekto poradit ako vypnim tlacivá. registracný list FO..hlavne cisla ktoré treba vypnit...
musím sa odhlasit najskor ako Szčo jedno tlacivo a potom sa prihlasiť na poistenie za ktoru platí štat. druhe tlacivo??? dakujem krásne za každú pomoc..fakt sa nevyznám ((((
Naposledy upravil andrea 1981 : 13.08.13 at 17:47
5 komentárov     zbaliť
veronikasad Naozaj je tam dátum 30.6.2013 ? Aký príjem = tržby z podnikania si mala za rok 2012 ?
andrea 1981 oprava 2012 je ten rok... prijem bol 940eur za rok 2012
andrea 1981 ano je to 30,6,2013
veronikasad Zle som napísala - v rozhodnutí SP by si mala mať dátum 30.6., nie 30.7.2013 ako si napísala v prvom príspevku. Skontroluj si. Tvoj príjem =tržby nepresiahli 12-násobok min.VZ, preto si bola povinná z povinného poistenia SZČO do 8.7.2013 odhlásiť sa.
andrea 1981 ano presne ako si napisala,tak je to
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    vyplnenie registračneho listu FO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.