Zavrieť

Porady

DVD - RAM

Ma niekto nejake skusenosti s DVD RAM?

Pokial viem, tak by to malo fungovat podobne ako HDD (takze sa na to daju akokolvek kopirovat a mazat subory, bez nutnosti zmazat cely disk). Mam DVD RAM mechaniku, ale medium mi funguje len ako normalne DVD RW. Neviem ci na to potrebujem nejaky specialny program, alebo to treba nejako naformatovat, ... .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Nenachádza sa tu človek, ktorý má s tým skúsenosti?

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    K tomu treba driver. Pradajca mechaniky ho musi mat. V PC ti pribudne potom okrem CD-romu dalsi disk oznaceny ako "removable disk" ( vymenny disk).

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Ďakujem. Skočím teda do obchodu a uvidím, čo sa s tým dá robiť.
    mr.dred Kedysi som používal takýmto spôsobom obyčajné RW ako RAM disky. V NEROvi je program INCD,treba ho zapnúť pri inštalácii Nera...ale pri dnešných kapacitách diskov a flešiek to už nemá význam,je to pomalé...
    Chobot No jasné, že dnes už je DVD-RAM disk zastaralý, veď Janka sa na to pýtala pred viac ako 8 rokmi ! ! !

    Ako si prosím ťa prišiel na túto tému?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.