Zavrieť

Porady

Prečo mi nenačíta ďalšie stránky na porade, môžem pozerať len do stránky 20?

Mám prehliadač Chrome 28 v systéme Windows XP. Keď si chcem prejsť staršie stránky porady dovolí mi otvoriť len po stránku 20. Po odkliknutí 21 alebo inej ďalšej stránky ma hodí vždy na str. 20.
luja5 detto ani mne v MF
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Súhlasím - v "hlavnom" prehľade len po stránku 20 - ďalej ani tomu onému a ani trojuholníčky nepomáhajú.

    Zase je v Porade nejaký "chrobák" (bug).

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tiež hlásim, že len po stranu 20. Chyba bude asi v niečom inom, nie v prehliadačoch. Tiež mám chromého gúgla.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Ani dnes nenačíta ďalej, len po 20 stranu. Asi je admín na dovolenke a "chrobák" si robí čo chce

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Zistila som, že mám zaujímavého "chrobáka" (bug).
    Ako neprihlásenú ma to pustí až po poslednú stránku.
    Ako prihlásenú ma to pustí až po poslednú stránku vtedy, ak pred prihlásením nie som na prvej stránke, ale aspoň na stránke 2. Keď ale ako prihlásená prejdem do niektorej rubriky a potom sa vrátim na stránku Porady, zas ma to na nej pustí len po stránku 20 (lebo po návrate z rubriky ma to "hodí" na prvú stránku). Ak by som opäť chcela ísť na hlavnej stránke ďalej ako len po 20-u stránku, musím sa najprv odhlásiť, prejsť aspoň na stránku 2, zase sa prihlásiť a až potom môžem opäť pozerať až do konca. A tak dokolečka dokola.
    Snáď Richard tohto (neviem, či len môjho, alebo všeobecne poraďáckeho) "chrobáka" vylieči.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka treba zapracovať do návodu
    luja5 však to je horšie ako maturita .. Richard by už mohol začať udeľovať aj nejaký certifikát za znalosť Porady...
    misoft A možno i metále posielať by mal
      zbaliť

    Prečo mi nenačíta ďalšie stránky na porade, môžem pozerať len do stránky 20?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.