Zavrieť

Porady

Ukončenie štúdia aa Daňový bonus

Dcéra ukončila štúdium maturitnou skuškou aký doklad mám predložiť zamestnávatelovi na zrušenie daňového bonusu??? Stačí maturitné vysvedčenie,???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    vo vyhlaseni k dani z prijmov podpis zmenu - maturitne vysvedcenie by som neprikladala - nie je to tvoj dokument
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    meha Ty potrebuješ v práci len oznámiť,že dcéra ukončila školu a oni ti povedia,či budú niečo potrebovať alebo nie.Väčšinou však potrebujú len potvrdenie ,že navštevuje školu a to už nebude tvoj prípad.
    slavkavar Dakujem pekne. Tiež som si to myslela, len kolegyna je zaťažena na zakldanie papierov tak dobre že nie rovno z ministerstva potvrdenie odo mna nepýta
    ivka70 Kolegyna ma papier: potvrdenie o navsteve skoly, ktory je platny do 31.8.2013, kedze je na nom asi aj to, ze dcera maturuje v sk. roku 2012/13.
    Viac nepotrebuje, ak je j neprinesies potvrdenie o navsteve skoly (VS) od septembra, tak ci tak DB zastavi.
    Tvoje vyhlasenie o ukonceni poberania DB 31.8.2013 je uplne postacujuce.
    Katy a R Pokiaľ viem, tak dokladom k poberaniu DB je buď potvrdenie o návšteve školy, alebo potvrdenie o poberaní PnD ... maturitné vysvedčenie určite nie !! (kolegyňa je srandistka) No a keď jej teraz už nedáš potvrdenie o návšteve školy na ďalšie obdobie - jednoducho DB neprizná ... (či som naivná???)
      zbaliť

    Ukončenie štúdia aa Daňový bonus

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.