Zavrieť

Porady

******* program

Čo si mám myslieť, keď hľadám na internete informácie o ******* a nachádzam články, v ktorých sa tvrdí, že ľudia si myslia, že ide o podvod v ******* no nikde nie je vysvetlené prečo by malo ísť o podvod? Viete o tom niekto niečo viac? Oplatí sa začať si s takým programom, alebo ide fakt o búdu? Ďík
Usporiadat
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

neviem nič o tom konkrétnom, ktorý je v tom článku, ale ja osobne pracujem na online účtovnom programe už niekoľko rokov a na inom by som už určite nepracovala.... má množstvo výhod a hlavne tento môj je úžasný v jednoduchosti a slobode v dokladoch by som to nazvala ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kremienok76
neviem nič o tom konkrétnom, ktorý je v tom článku, ale ja osobne pracujem na online účtovnom programe už niekoľko rokov a na inom by som už určite nepracovala.... má množstvo výhod a hlavne tento môj je úžasný v jednoduchosti a slobode v dokladoch by som to nazvala ...
Hento nie je program !!!

Ide o niečo úplne iné !
Jedná sa o ten oný , nákupný systém Ly...s , o ktorom sa na diskusných fórach či sociálnych sieťach popísalo mnoho......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Gregor1
Čo si mám myslieť, keď hľadám na internete informácie o ******* a nachádzam články, v ktorých sa tvrdí, že ľudia si myslia, že ide o podvod v ******* no nikde nie je vysvetlené prečo by malo ísť o podvod? Viete o tom niekto niečo viac? Oplatí sa začať si s takým programom, alebo ide fakt o búdu? Ďík
Búda ani veľmo nie .........

Ibaže s L.....s veľa nezarobíš ..................
Podrobnosti si vyhľadaj sám , posúď po prečítaní sám .
Ale poznám manželský pár , ktorí na tom fungujú roky .
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

buchač
kremienok76
neviem nič o tom konkrétnom, ktorý je v tom článku, ale ja osobne pracujem na online účtovnom programe už niekoľko rokov a na inom by som už určite nepracovala.... má množstvo výhod a hlavne tento môj je úžasný v jednoduchosti a slobode v dokladoch by som to nazvala ...
Hento nie je program !!!

Ide o niečo úplne iné !
Jedná sa o ten oný , nákupný systém Ly...s , o ktorom sa na diskusných fórach či sociálnych sieťach popísalo mnoho......
.... mne tam hodilo článok o účtovníctve online a teraz už chybu 404.... tak L... to je fakt o ničom ...
0 0
Gregor1 Gregor1

Gregor1 je offline (nepripojený) Gregor1

kremienok76, asi ten článok už odstránili, ale prikladám ďalší http://bodo999.blog.sk/detail.html?a...63dcc718c6c263 všade sa to rozoberá, ale konkrétne závery neviem aké si mam urobiť...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať