Zavrieť

Porady

Nejde mi odinštalovať hra

Ahoj potrebujem pomoc nainštaloval som hru ale asi bola chybna lebom mi nešla a ani mi nešla odinštalovať tak som zamazal zlozku hry v program Files ale hra mi stale zostavá v PC nejde odtránit ani cez program. Neviem si rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    Skúšal si aj tak že, ovladaci panel - programy - odinštalovat.... potom restart Pc a nemalo by to už tam ostat.
    Phoenix123 Nikde nieje po tej hry stopa iba v ovladacích paneloch pridať/odbrať programy a nemôžem sa toho zbaviť

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Alebo použi nejaký uninstaller, ak nepomôže rada veradsa. Napr. Revouninstaller. Je free na určitý počet dní, ale Tvojho problému Ťa zbaví... Teda by mal :-)
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Phoenix123 Už som ich použil mnoho a žiadny mi nepomohol a ani tento lebo ta hra zostála iba v ovládacich paneloch pridať/odstránenie porogramov.
    verads nejde to vymaat ani tak ako som ti to napisala ? cez ovladaci panel ? tak potom jedine formatovanie , znova instalovat Windovs
    Phoenix123 hmm toho som sa obával
    Charon Moment, moment... Hra je iba ako ikona, resp. text v ovládacích paneloch (Pridať, odobrať), alebo je aj skutočne na disku napr. v Program Files? Lebo v tom je veľký rozdiel. Aj je v zložke Pridať / odobrať tak je to rudiment z odinštalácie. Ak je na disku je to iné. Odstrániť to ide v oboch prípadoch. A Revo to odinštalovať vie na 100%. Robíš niekde chybu.
      zbaliť
    Phoenix123 Mass Effect 3 asi bola poškodená lebo nešla

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    "tak som zamazal zlozku hry v program Files"
    To si urobil najhoršie čo si mohol. Skús ešte spustiť CCleaner. Vyčisti všetko čo sa dá. Hlavne registre! Ale tie až nakoniec.
    Phoenix123 To som si uvedomil až keď som to spravil, že je to volovina
    Phoenix123 Diki moc fungovalo to

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Pozri do registrov (regedit), až potom sa raduj.
    misoft V registroch nech nájde všetky odkazy na túto hru a zmaže ich. Ctrl+F - zadať slovo a nechať hľadať.
    Phoenix123 Všetko je v pohode dik

    Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

    Vakos_SK
    Na odinštalovanie čohokoľvek odporúčam YouUninstaller. Odinštaluje všetko. Celu hru, všetky súbory čo ostali + všetky registre

    Nejde mi odinštalovať hra

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.