Zavrieť

Porady

Ako reagovat na hrube spravanie 2 rocneho dietata?

Syn bude mat koncom mesiaca 2 roky. Doteraz som sa nestretla s tym, zeby sa medzi detmi bil. Chodi k nam ale suseda s 1,5 rocnym dievcatkom a do nej zapara, strka ju, bije po hlave , nic jej nedovoli...cim to je?a co s tym robit? Nieje jedinacik , mame 5 rocnu dceru a snou sa skoro vobec nenatahuje...sem tam poreve ked chce nieco co ma ona, ale nebiju sa. Celkovo svoje deti nebijem,skor len kricim ked robia nieco zle . Na ulici mame dost velky detsky kolektiv , ale s kazdym sa pekne hra a ked je problem tak pride za mnou s revom.... Len tu jednu najmladsiu proste bije.zda sa mi, ze si na nej dokazuje svoju silu, lebo doteraz bol najmladsi a ona mu prisla vhod a ukazala mu , ze sa ho boji . Vysvetlovanie nepomaha , kricanie tiez nie... Skusili sme vychovne po zadku - zhorsilo sa.... Uz neviem ako reagovat , ale nevsimat si to sa neda.....a pritom ju ma rad,aj ona jeho....viete niekto poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako reagovat na hrube spravanie 2 rocneho dietata?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.