Zavrieť

Porady

neospravedlnená absencia v práci

zamestnankyna nam nenastupila do prace s tým,že nam oznamila,že ide na PN,už týžden ale nepracuje a PN nedoručila ,zamestnávateľ jej dal neospravedl.absenciu v práci, má jej to písomne oznámiť,alebo stačí ked to nahlasi na zdravotnu a socialnu poisťovnu? lenže sa nam zda to z jej strany nefer,pn nedoložila, na telefonaty neraguje a prečo by sme jej mali platiť mzdu za pracu,ked nie je v robote?veď do 3 dní by mala oznamiť zamestnávateľovi dôvod nenastúpenia do práce nie?volala som jej asi 4 krát, neberie telefon a je v skúšobnej dobe
Naposledy upravil vanessa2 : 15.09.13 at 11:06
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No ja by som prv vyzvala zamestnankyňu aby doručila marodný lístok neodkladne. Lebo ak je na PN vy si narobíte kopu roboty s ZP a SP. Takže prv by som to riešila zo zamestnankyňou ...

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    a co ked nastupi a donesie PN? potom stornujete absenciu? ... oznamila vam prekazku v praci teraz musite cakat na jej navrat a predlozenie PN-ky

    neospravedlnená absencia v práci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.