Zavrieť

Porady

BA-miesto stretnutí

Anketa: Miesto stretávky by malo byť

Počet hlasujúcich
14. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vždy v tom istom podniku

    1 7.14%
  • Inde,chcem aj iné spoznať

    13 92.86%
Dnes ma len tak napadlo že je škoda ak chodíme stále do toho istého podniku a podľa vzoru Trend top reštaurácie by sme mohli urobiť Porada top reštaurácie. Nie každému vyhovuje cestovať na druhý koniec mesta a pod.Ako na to- každý by navrhol jednu reštauráciu ktorú má obľúbenú alebo je nejako inak zaujímavá a stojí za návštevu a tam by sme urobili stretko.Mohlo by sa ísť podľa abecedy alebo nejaký iný systém,to už je jedno.Prikladám aj anketu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    bepo
    Dnes ma len tak napadlo že je škoda ak chodíme stále do toho istého podniku a podľa vzoru Trend top reštaurácie by sme mohli urobiť Porada top reštaurácie. Nie každému vyhovuje cestovať na druhý koniec mesta a pod.Ako na to- každý by navrhol jednu reštauráciu ktorú má obľúbenú alebo je nejako inak zaujímavá a stojí za návštevu a tam by sme urobili stretko.Mohlo by sa ísť podľa abecedy alebo nejaký iný systém,to už je jedno.Prikladám aj anketu.
    možno by v ankete malo byť aj " je mi to jedno" - lebo mne je , ak sa utrhnem som rada nech je to kdekoľvek....:p

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Peter, na anketovú otázku jednoducho nemám žiaden názor, hlavne že sa nám podarí aspoň raz do mesiaca stretnúť. Čiže zdržiavam sa hlasovania.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Nemalo by to byť jedno lebo väčšinou sa schádzame v novom meste čo nie každému vyhovuje a nie je na škodu spoznať aj obľúbené podniky iných. Stretnutie 1 krát za mesiac bolo doteraz úplné minimum takže by som to nevidel čierne

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Doplním svoj príspevok - prikláňam sa k názoru striedať podniky.

    Ružena je offline (nepripojený) Ružena

    Ružena
    Podniky môžeme striedať, ale nesmieme zabudnúť na to, že nás býva na stretku cca 10-15 zadočkov, takže - aby sme ich mali kde usadiť - aby boli v blízkosti pri sebe - aby bolo kde zaparkovať auto, pretože cezpolní budú mať trošku problém nájsť niekde parkovisko a potom ešte hľadať reštiku. A neuvažovali ste o tom, robiť stretká posledný piatok v mesiaci, ako to už niekto navrhoval ?

    Ružena je offline (nepripojený) Ružena

    Ružena
    Dohodnime sa, že sa dohodneme na dohodnutom stretku 31.3.2006 ako ďalej...[IMG]images/smilies/eek.gif[/IMG]

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.