Zavrieť

Porady

Prosim Vás, ako zaúčtujem vrátenie súdneho poplatku prostredníctvom daňového úradu. Strana MD je jasná MD 221, pretože peniaze prišli na účet ale voči akému účtu? Bol to poplatok na platobný rozkaz za

Prosim Vás, ako zaúčtujem vrátenie súdneho poplatku prostredníctvom daňového úradu. Strana MD je jasná MD 221, pretože peniaze prišli na účet ale voči akému účtu? Bol to poplatok na platobný rozkaz zaplatený vo vyššej sume a tak súd preplatok vrátil prostredníctvom daňového úradu.
Naposledy upravil beater : 23.09.13 at 20:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ak sa SP platil minulý rok, tak vratka v tomto roku už ide do výnosov 648
    Len v rámci jedného roka účtuješ plus a mínus resp. MD a DAl na účet 538
    beater KEJKA ďakujem, na 648 to mám dať aj keď to bolo špatne zaučtované minulý rok?
    beater Štefan2005 ďakujem, len teraz vlastne rozmýšľam nad tým, že minulý rok to kolegyňa ktorá účtovala špatne zaúčtovala, pretože to dala na účet 545 a to sa mi nezdá, že by to malo byť na účte 545 ostatné pokuty a penále. Jaký ma byť vlastne ten správny účet?
    beater správny účet by mal byť 538?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    S minulým rokom už neurobíš nič, keď to aj bolo na 545- čo bolo nesprávne, teraz vrátenie zaúčtuj na 648.
    beater ďakujem,

    Prosim Vás, ako zaúčtujem vrátenie súdneho poplatku prostredníctvom daňového úradu. Strana MD je jasná MD 221, pretože peniaze prišli na účet ale voči akému účtu? Bol to poplatok na platobný rozkaz za

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.