Zavrieť

Porady

Vybrat si Renault Grand Scenic alebo Peugeot 5008?

Neviem sa rozhodnut, obidve maju nieco do seba, plusy aj minusy. Mate niekto nejake skusenosti, ktore by mi pomohli? Peugeot 5008 prichadza o mesiac s faceliftom.
Pri obidvoch uvazujem nad najvyssou vybavou. Mam 4 clennu rodinu.
5 komentárov     zbaliť
lujza.j predajca japonskej značky by asi takto
buchač Lui ...a máš nejaký problém alebo niečo proti Renaultu ....??????

Ale keby som si mal z nejakej ponuky ???
Ajajááááj ....
lujza.j Buchi....voci urcitym zn.mam antipatiu...staci ze moja zn.sa spojila s renoltom
buchač Značka ako značka ....
Poniektorí majú husiu kožu len pri vyslovení určitej ..
Keď si má dotyčný sadnúť do toho " určitého " auta , adrenalín stúpa a ide skoro do šoku ...
Keď som ja kupoval , viacerí ( s ktorými som konzultoval ) krútili hlavou . Druhý krát krútili tiež ,keď sa zviezli v mašine ...a boli to vcelku odborníci ....

Ako vravím ,proti gustu žiaden dišput ....
Jedným dychom dodávam , že tiež by som si vedel aj iné auto pod zadkom ...

....že nejaký taký Huyindai ix 35 , alebo Santa Fe ...prípadne niečo podobné - proste tereňačik SUV...:
lujza.j Ja by som pod zadkom...tiez iny model,ale zn.by som ostala verna...N GTR....alebo potom Navaru...alebo Patfíka....inak som v tomto moc nerozhodna...este mi ostava Juke .....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mám Renalta Megan Scénic...jazdenka , ktorá bola v dobrých rukách .
    Keďže som mal totálku pred časom - bez auta ako bez nohy , nuž som riešil takýmto spôsobom .
    Som spokojný , mne postačuje .

    Pomôcť Ti nepomôže nik ...rozhodnúť sa musíš sám , ak sa jedná o tieto dve značky .

    Cenu asi neriešiš , keď ideš do najvyššej výbavy .
    Záleží ale od viacerých skutočností ....
    Je viacero aspektov odvíjajúcich sa od konečného resumé .

    Daj do tabuľky
    http://www.autozor.sk/porovnavacia-t...ml?page_id=168

    Viacej názorov nájdeš na odbornejších fórach a aj recenzie sa nájdu ...

    Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

    Založil som Finstat.sk Filip Glasa
    Pozri si recenzie oboch áut na viacerých weboch a časopisoch. Myslím že renaulty sa veľmi zlepšili v jazdých vlastnostiach aj spoľahlivosti. O peugeotoch sa to myslím povedať nedá.

    Treba pozerať recenzie úplne konkrétnych modelov a konkrétnu motorizáciu. A pre tých čo nemajú radi Renault - budú veľmi prekvapení ako im to v poslednej dobe dobre ide.

    A naopak možno sa prekvapia, že tá ich obľúbená Toyota, alebo Nissan, sa vyrába vo Francúzku....

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    Máme Renault Grand Scénic a musím poklopať, zatiaľ sme po dvoch rokoch spokojní. Aj keď občas svieti porucha airbagu, ale vraj pod spolujazdcovým sedadlom vedú kábliky a keď vysávame, tak sa to môže narušiť. Aj my sme rozmýšľali nad Peugeotom 5008, ale odradila nás dosť vysoká cena. Bol tam rozdiel cca. 3500 €. Mať vyšší limit, tak ideme do S-Maxu.

    Vybrat si Renault Grand Scenic alebo Peugeot 5008?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.