Zavrieť

Porady

Ako vybaviť súdny príkaz aby sa môj brat nezdržoval v mojom dome

S bratom máme spoločnú matku, ktorej som sa ujala a býva v mojom rodinnom dome. Lenže nasťahoval sa sem aj jej syn, ktorý je gamblér a narkoman a nechcem aby sa zdržiaval v mojom dome, nakoľko nás okráda...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    Rela to sa nedá, aj oni majú svoje práva aj keď ničia životy druhým, chcem to legálne a neviem o všetkých možnostiach...
    misoft Ale k veci - ty si MAJITEĽ, TY rozhoduješ! Ak sa ti nepozdáva, čo matka toleruje a za tvojim chrbtom povoľuje - nuž tu neostáva nič iné, len tvrdo zakročiť. Ako majiteľ máš právo "gamblera" z domu vyhodiť. Ak nechce - zavolať políciu - ako dôvod - neoprávnené vniknutie. Darmo bude možno matka argumentovať pred políciou, že to ona povolila, ona na to nemá právo. A pochybujem, že máš nejaké VB na dom na trvalé dožitie matky, trvalý pobyt, alebo podobne. V tom prípade je (je to smutné, ale je to tak) i matka v dome cudzou osobou, ktorá sa ti tam zdržiava neoprávnene a obmedzuje tvoje vlastnícke práva.
    V tomto prípade city idú bokom - inak budeš trpieť dovtedy, kým sa nezrútiš a "gambler" ti postupne rozkradne, čo sa dá!

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tak ako to je s tým vyhadzovaním? Raz chceš matku aj jej syna, teraz už len jej syna?
    http://www.porada.sk/t223838-ako-dos...ml#post2406538
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Stefan2005 ... asi matku už
    Tweety píše, že matka býva v jej dome, tak neviem, či si z nás nerobí prču
    Rela nerobím si prču, matka žije v mojom dome ale má osobitný vchod z druhej strany domu a tam si aj nasťahovala svojho syna, Ktorý ju zneužíva, podvádza, okráda a dokáže sa pozerať ako matka hladuje, pritom on tie peniaze minul na drogy a automaty. Ale veľké ALE, matka sa rozhodla že nedovolí aby som jej syna vyhodila, tak som sa naštvala a povedala som nech idú obaja. Ale nejdú a polícia im povedala že pokiaľ matka býva v dome s mojim súhlasom a ona dá súhlas na bývanie svojmu synovi nemôžu ho ani oni vyhodiť. Len ak budem mať súdny príkaz.
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Rela - prečo si založila túto tému, keď v tej druhej sa pokračuje? Prečítaj si Etiketu Porady a NEROB nám tu z toho kurník!
    Rela poslala som vám správu...
    misoft Prijímam.

    Ako vybaviť súdny príkaz aby sa môj brat nezdržoval v mojom dome

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.