Zavrieť

Porady

Prečo miznú texty príspevkov?

Už cca týždeň vídavam prázdne príspevky, dnes sa to stalo aj s mojim príspevkom ... po napísaní odpovede a uložení sa text nezobrazuje.

http://www.porada.sk/t224901-ma-manz...ml#post2414657

edit 9.10.2013: Haló Richard, znova ignorácia? Na čo je potom vytvorená rubrika na nahlasovanie chýb? Asi väčší účinok by malo vykričať to z okna, či????
Naposledy upravil avalik : 09.10.13 at 07:06
5 komentárov     zbaliť
Richard Dík, pozriem
Richard Vies presny postup ako sa to stalo? Isla si cez malu upravu alebo velku?
avalik myslim, bolo to pri prvotnom pisani odpovede, cez editor - zvyraznovala som urcity text v odpovedi a po standardnom odoslani odpovede sa to zobrazilo bez textu - nebol mozny ani navrat spat
Richard Nasli sme chybu, kde sa dal odoslat prazdny prispevok, ale to aj predpoklada ze bol odoslany prazdy. Od opravy tejto chyby nemame zatial ziaden "streteny, prazdny prispevok".
avalik dik, ak by sa nejaky objavil, dam link ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...a prečo mi pri poskočí celá stránka, ak pri písaní posuniem len o jeden riadok?..
    (a robí mi to iba tu, takže múdre rady ohladne vlastného nastavenia nepotrebujem..)


    ...tu už nikto nič negarantuje?..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Stanislav 1975 Pepsi, sa čudujem,že ty sa čuduješ...-teba dokáže ešte niečo prekvapiť ? Teba starého psa na Porade...
    arizona pepsi, robi ti toto ? http://www.porada.sk/t215945-pouziti...prispevku.html
    pepsikova ..

    ..jááj, Staník, ked ja stará garda, myslela, že čo je nové,musí byť kvalitné...nyje ako z čínskaho velkoskladu!..
    ...ari, presne tak...a o tej téme som nevedela...lebo tu je to na kompletku mišmašové...
      zbaliť

    Prečo miznú texty príspevkov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.