Zavrieť

Porady

Aku pracku, ktora ma lacny servis, dostupnost nahradnych dielov?

Dobry den, aku pracku resp. znacku odporucate, ktora ma lacny servis a nie je problem s nahradnymi dielmi?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    tiez by som sa zameriavala na vyber pracky, ktora ten servis az tak moc nepotrebuje...

    79lienok je offline (nepripojený) 79lienok

    79lienok
    Ja som mala z vrchu plnenú Wirpool ignis tá tiekla zospodu od začiatku a vydržala 7rokov , teraz mám z predu plnenú Samsung 3-tí rok som spokojná až na to že mi odišlo ložisko na bubne pre zlé tesnenie sa tam dostala voda servis som nevolala zobrali by mi práčku na mesiac mám šikovného manžela čo to zvládol.To je moja skúsenosť s práčkami ak natrafíš na dobrú nepotrebuješ servis.A výber z hora alebo z predu ?? keď s predu máš viac priestoru nad práčkou.

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    este si ju nekupil a uz myslis na nahradne diely a k tomu este aj lacne? A aku pracku chces? Plnenie predne, alebo horne?

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Každá pračka je rozdelená do určitých cenových kategórii, poľa použitých komponentov a kofortu. Dnes sa už nevyrábajú pračky, ktoré vydržali prevádzku 25 rokov - max 10-12 rokov. Dnes neodchádzajú ložiska bubna, tesnenia ako niekedy, skôr čerpadlá a elektronika. Záleží to ale od podmienok v akom prostredí pracuje. Elektronike škodí vlhkosť a čerpadlám a ohrievačom vody mechanické častice (piesok). Nedávno mi odišla Zannusi, plošák za 150€ po 7 rokoch. A novú AEGčku som kúpil za 300€. Oplatilo sa investovať do starej?

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    moja rada: Kúp si takú pračku, aká ti rozmerovo sedí - aj na cenu sa pozri a dokúp si predĺženú záruku. (ja som tak spravila pri posledenej - a som spokojná, bolo to menej ako 300 evri dokopy ) . Až také veľké rozdiely medzi značkami nie sú
    O takej pračke, ako boli prvé Tatramatky sa nám teraz môže už len snívať.

    Aku pracku, ktora ma lacny servis, dostupnost nahradnych dielov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.