Zavrieť

Porady

ovladanie ladničky Calex COMBI

Zdravim mam ladničku calex combi som ju dostala je velmi dobra a funkčna aj ked je staršia no neviem ju ovladat prosim vas svieto mi orange svetielko a teraz neviem ci ma svietiť stale alebo nie v mrazaku mam teplomer je na zelenom poičku tak to je asi dobre nie alebo ma biť palička až na červenom lebo mrazi teda riadne dakujem za poradenie

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    Aky je to model? Oranzove svetielko svieti pri zapnutej funkcii "Supermrazenie", cize stale mrazenie. Treba ho vypnut, ked sa nic cerstve nezmrazuje. Zbytocne zere elektrinu. Symbol toho supermrazenia je kruh, kde je jedna plna polovica.
    Filipko Gavač Chcel by som sa spytat ja mam tiez podobnu chladničku ale neviem ktore tlacitko robí čo( sú 2). Dakujem

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    túto chladničku som ako funkčnú vymenila ...nakolko som náhodne zistila kto je maxi žrút elektriky u nás doma....nie je staršia je to riadna starena....
    predpokladám že je to táto....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 Ako nahodne? Ty nemas doma nejaky digitalny merac spotreby energie, aj napr. z LIDL za nejakych 12 Eur? Samozrejme, ze taketo stare kombinovane chladnicky zeru denne okolo 2 kWh, nove sa zmestia do 1kWh.
    Takyto bol v LIDL za 11,99€, mnozstvo funkcii: https://www.google.sk/search?q=Lidl+...07%3B500%3B299
    lujza.j isla som riešiť práčku a s chlapom v predajni sme skončili pri chladničke....to je možno cca. 8 rokov dozadu....velký odber elektriky som riešila dlho klasické spotrebiče....a záloha mega a preplatok žiadny...dokonca som mala pocit že sused na mňa tahá elektriku...akože zle zapojený kábel pri stavbe...omylom....až ked som povedala, že mám túto chladnicu on s tým, že rýchlo sa jej zbaviť....aj som spravila....po prvom vyúčtovaní mi znížili zalohovovú platbu o 100sk mesačne...
    erik555 tak to ano, ale zalezi ako stara bola predosla, pretoze obidve asi neboli zadarmo
    lujza.j calex combi 1990...ale asi by si bol silno nasrdený keby si platil za elektriku v tej dobe 700-800sk ....teraz platím 28,80.-preplatok 45e.-a dalšia záloha po vyúčtovaní bola obmesiac....a mám o tri izby vácej
      zbaliť

    ovladanie ladničky Calex COMBI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.