Zavrieť

Porady

vyrazky a zhnedutie srsti

co to je? podkozne vyrazky vystupene bielo srste plemeno je zrazu hnede. ale iba tam kde su vyrazky. pomooooc
3 komentárov     zbaliť
lujza.j Viac infa sa nedalo napisat....
buchač ...a o akého džvira sa vlastne jedná ??? ..........
lujza.j Vetos nevie???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hektorko vsetci vetosi stoja za prd. len by lieky donho pchali...
    alaya1 to sa riesi este taku dlhu dobu? Nie je to zart?
    hektorko nie. uz je to ale poriesene... bola to alergia
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    a to vetoš povedal,že to je podkožná vyrážka? taký výraz som ešte nepočula.......vyrážka je na koži,pod kožou môže byť nádor,alebo hrča,bohvie akého pôvodu,asi to treba vybrať a dať na rozbor,či vetoš čaká na čo? kým sa to vyvalí von?
    Ja som mala psa farby apricot,tmavá srsť jej rástla tam,kde bolo nejaké poškodenie kože,po čase sa srsť obnovila a bola v pôvodnej farbe...
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hektorko jaaaj musela som ho vymenit (vetosa) bola to alergicka reakcia. len donho injekcie pchal a tabletky a ani nevedel co to je
    lujza.j Al.reakcia naco?
    hektorko na spinavu vodu v jazierku
    lujza.j Fuha...
    hektorko on sa praskne do bar coho. voda bola cierna taka bola spinava. moja chyba... ale uz je vsetko ok nastastie :-)
    lujza.j No moj by sa urcite tiez,ale nic pobliz....moj zas alergiu na pel....uplne zle..
    hektorko boze na pel? fuha tak to nezavidim. jakeho mas hava?
    lujza.j Hnedeho labrosa...okolo oci ma teraz "okuliare" vypadana srst ako ho svrbeli suchal sa o vsetko az chrasty mal...
    hektorko :-( chudiatko berete nijake lieky?
    lujza.j No kedze vetos minuly rok,ze ak je zle tak kortikoidy....tak som mu naordinovala sama 1/2 zodac,ak sa podari kvapnut do oka evercil,alebo mast oftalmo hydroktizon...mast iba dva dni asi...skor mu kvapnem....uz je to lepsie uz sa ani nesucha ani nebrhli,ale vonku ziadna velka spacirka...
    Vcera som sa smiala,rano mu cinkla v miske polka tabletky...dosiel zjedol a isiel prec
    hektorko ja ked pocujem o tych kortikoidoch az mi je zle. to mu stale ten hlupak daval. tak to je dost co mu davas...
    lujza.j Posledne dni iba ten zodac....ak ho niekde...nakoniec nenajdem v kuteno na zaciatku mu aj sopel tiekol...evercil som si precitala niekde tu,mast vetoš...decko ju zohnalo lebo nie je volnepredajna...ale uvetosa som si ju mohla,ale asi nie za 3e...vsetky lieky ludske....ked pridem z vonku vytriem borovou vodou...
      zbaliť

    vyrazky a zhnedutie srsti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.