Zavrieť

Porady

minimalny pocet hodin prace pri pracovnom pomere na kratsi pracovny cas?

Dobry den,

chcela by som poprosit o radu, existuje nejaky miminalny pocet hodin prace pri pracovnom pomere na kratsi pracovny cas? moze zamestnanec odpracovat napriklad len jednu hodinu mesacne?
dakujem vopred za nazor a rady
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Dôvod takéhoto pracovného pomeru ?
7kraska pretoze viac prace pre zamestnanca nemame
veronikasad A chceš tým vyriešiť zdr.poistenie, aby nemusel byť samoplatitelom ? Alebo je zdravotne poistený z iného dôvodu ?
7kraska nie jednoducho chceme zamestnat osobu na pat hodin mesacne na trvaly pracovny pomer - bude sa z toho platit ja socialne aj zdravotne aj dan z celeho prijmu pretoze zamestnanec si uplatnuje nezdanitelnu cast zakladu dane u ineho zamestnavatela
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    môže (takto radil aj J.Mihál)
    kvôli odvodom, samozrejme.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    7kraska a kde to Mihal radi, je o tom nejaky clanok alebo nieco take? prosim Vas a viete mi este poradit, aku dovolenku bude mat takyto zamestnanec, ked pracuje 5hodin (1den) v mesiaci? ked by pracoval kazdy pracovny tyzden iba jeden den mal by narok na 4 resp5 dni dovolenky..ale ako to bude v tomto pripade?
    KEJKA zadaj súvisiacu otázku, resp. prepočet dovolenky je v iných témach - neduplikujme.
    Aj ked aj ja mám s tým problém - program mi ráta inak počet dní ako ja -ked to podľa vzorca rátam sama.
    7kraska dakujem pohladam ale mozes mi napisat aspon tvoj sposob vypoctu resp. tvoj vzorec?
    tictac7 Veď Ti Kejka napísala, aby si si zadala novú otázku. Otázka sa nezadáva v komente...
      zbaliť

    minimalny pocet hodin prace pri pracovnom pomere na kratsi pracovny cas?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.