Zavrieť

Porady

Dobry den mal som autonehodu pred 3 dnami neviete niekto kedy mi daju vediet a kolko cca mi zaplatia?

Tak autonehodu som mal pred 3 dnami dotičná to domňa napálila 65 km rýchlosťou a ja som stál na ceste na kraji a mislým si že aj telefonovala vyhovárala sa že mi nesvietily brzdové svetlá stalo sa to ráno o 8 hod, bol u mňa aj na obhlyadke spýsal škodu a povedal že je to totálka lebo je kasňa cela posunutá do predu nedajú sa ani dvere zatvoriť nič, aj predok je rozbytí lebo pry tom náraze ma odhodila do druhého auta , a neviem koľko mi zaplatia aby som si mohol kúpit druhé auto, a vlasne kolko to bude trvať kým mi dajú neaké vyjadrenie je to ročník 2003 najazdeních 120 000 km som úplne odpýsany ani do roboty ani nikam prosím o radu dakujem .
4 komentárov     zbaliť
buchač Ježyškovy huslyčki ...

Šak keď toto čytam tak sy ydem šmaryt mašlyčku ...
misoft Ja som to any porijadne neprečýtal - veť sa to any ňedá.......
srska má tam chybu - "ani" s mäkkým?
mareko Pomóoooooc, ved oň sy s naz robý dobrí ďen
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    lujza.j tak to fakt určite chcel počuť
    srska možno ani pár :-)))

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    pozri si autobazere.eu, alebo autovia.... po koľko sa dané autá predávajú z tejto ceny odrátaj cca 30 % (vychádzam z toho, že každý predajca si auto trochu nadhodnotí aby mohol spúšťať) a cca toľko môžeš očakávať....
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j neviem či toto nebude na neho moc komplikované po tej gramatike
    buchač Ročník o ničom , kilákov vcelku dosť ...
    Pri totálke to vidím na pár šušňov ...
    Maximálne do tej tisícky ...
    Stanislav 1975 buchač, aký optimista,že do tisícky :-)))
    lujza.j tipujem....500e ak....a dovi-dopo
    bubkoch netrep somariny, ja som pred par rokmi dostal za 10rocny daewoo lanos v zakladnej vybave 2,5 tis. € minus hodnota pouzitelnych zvyskov minus spoluucast ... (vrak som presne za cenu pouzitelnych zvyskov aj predal) ...
    bubkoch to patrilo stanislavovi
    buchač bubkoch
    Ale záleží predsa aj od poistky ...

    Ak máš iba PZP , tak horko zaplačeš na likvidáciou .
    Ale vravíš o tom ...že pred pár rokmi si takto ...lenže časy sa zmenili ...
    Ice dive tak zase nepreháňajme, ešte nevieme čo je to za auto.... je to síce 10 ročné auto ale s relatívne málo km...12000 ročne t.j. asi firemné to nikdy nebolo takže to tipujem na nejakú fábiu alebo niečo podobné... čoho novocena bola v roku 2003 niekde na úrovni 10000 - 11000 € takže teraz po odpredaji vraku môže čakať tak cca 2200 -2800 €
    buchač Lenže vrak nemôže odpredať ...
    Musí dať zošrotovať
    Inak ho predsa neodhlási ...
    Ice dive štandardne poisťovne pri vyhlásení auta za totálku zoženú aj reálneho kupcu cez burzu vrakov, ponuka platí jeden mesiac... robí sa to preto tak, aby ľudia nemohli frflať, že keď ste stanovili cenu vraku na toľkoto tak ho aj za toľkoto predajte.... a potom sa robí len prepis ako pri predaji auta...
      zbaliť

    Dobry den mal som autonehodu pred 3 dnami neviete niekto kedy mi daju vediet a kolko cca mi zaplatia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.