Zavrieť

Porady

5 komentárov     zbaliť
marjankaj A čo vlastne chceš?
mana3366 chchem vediet ci nemozem odtial odist na sk
ivka70 A co ti brani vratit sa? Si niekde vazneny? alebo mas v zmluve nejake podmienky?
mana3366 no pozical mi peniaze na operaciua ze si ich odrobim inak ze my vybavi ze sa odtial nedostanem
misoft Tak to si teda v poriadnej sra*ke! Nelegálna práca v zahraničí a na krku dlžoba. Ak oznámiš nelegálnu prácu - možno zohľadnia, že pracuješ v núdzi, vyfasuješ dačo, potom dostaneš padáka z krajiny a všade bude visieť na teba upozornenie "Persona non grata". Zároveň bude "tvoj dobrodinec" žiadať prachy (čo istotne nemáš) - ak ťa zažaluje, dostaneš zase niečo navyše.


Sa ti čudujem, že si na to pristúpil.

Odísť môžeš, no počítaj, že "veriteľ" si ťa nájde.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Tak to si sa dostal do pekného vazalstva, asi nič iné neostáva, len ich mu odrobiť, navyše ak sa aj vyhráža. ALebo ho bonznúť úradom za prácu na čierno, ale tým si zavaríš tiež.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mana3366 tak ano vyhraza ze sa zariadi ze sa uz odtial nedostanem a ako bonus sa spojil s mojou byvalou
    julysak a čo je teba do toho, ak je to bývalá ???????
    mana3366 ona ho este nahovara proti mne
      zbaliť

    musim pracovat v zahranici ked som tam nelegalne a podpisal som zmluvu nemozem odtial odist poradite mi niekto

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.