Zavrieť

Porady

UNICO Invest - forum

Poznáte niekto, alebo máte osobné skúsenosti s firmou Unico Invest - zatepľovanie obytných domov? Táto firma sa nám sem vyslovene nanútila a na internete neviem nájsť nijaké recenzie na nich, moc sa mi nepozdávajú...
Naposledy upravil jana1972 : 15.11.13 at 06:14
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kam sa vám nanútila?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ked sa ti nepozdavaju, tak odmietnite, nie?

inak, co sa tyka recenzii...recenzie zvacsa pisu ludia, ktori su nespokojni,nahnevani, alebo sa citia oklamani. Ked je niekto spokojny, tak nema potrebu napisat kladnu recenziu na net.
Takze aj recenzie ber s rezervou....
1 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

poviem ti v pondelok

zajtra otvárame obálky
0 0
jana1972 jana1972

jana1972 je offline (nepripojený) jana1972

Ďakujem Vám, u nás to urobili tak, že niečim opantali výberovú komisiu, ktorá nemala potrebu robiť výberové konanie, tak sme písomne podali podnet na prešetrenie výberového konania. Firma, ktorá navádza výberovú komisiu, aby to robila takýmto neštandardným spôsobom sa mi zdá zvláštna......
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

julysak
poviem ti v pondelok

zajtra otvárame obálky
V piatok som sedel s 5 zástupcami

Po asi 3 hodinách sa 2 skupinky medzi nimi dohodli, že do otvárania obálok budú pripustené aj 3 nové ponuky (doniesol ich 1 zástupca, keď asi 3 týžne predtým (mňa ako správcu vtedy nepozvali) zmietol zo stola 4 ponuky (3 z nich prišli opakovane) , že z toho sa to nedá porovnávať / že on upresní technické parametre (aj tak niečo zabudol ) a že z 1 aj druhej kôpky (po 3 ponukách) odporučia na schôdzu po 1 firme.

Nikto zo zástupcov nepozeral upresnenie (ani cenu veľmi ) , ale meno "svojej" firmy.
Teda 2 firmy vybrali.
Tie sa v sobotu na schôdzi prezentovali.
Po asi 3 hodinách tam zo 68 vlastníkov bolo 15
za prvú firmu 1 hlas
za druhú 10 hlasov
(chlapčisko ich ukecal (iba zhodou "náhod" som ho pozval vystúpiť ako druhého - - v sobotu 3 hodiny pred schôdzou som bol na kávu s jedným / hodinu pred som telefonoval s druhým = ja ako nestranný správca som mal v piatok iného favorita, ale vedel som, že musím po vybraní dodavateľa s jedným z nich normálne spolupracovať) , lebo "nálada" pred schôdzou bola opačná - - odhad 2 : 1 )

frfľoš dodnes nepochopil, čo sa stalo a stále frfle, že prečo nie tá ním propagovaná

Dokonca ani ja neviem prečo , ale ja to nejako predýcham.
0 0
jana1972 jana1972

jana1972 je offline (nepripojený) jana1972

No, vy ste mali aspoň "výberové konanie". U nás to prebehlo tak, že si to vybrala výberová komisia - alebo firma si vybrala komisiu? Z nás, ktorí sme si žiadali riadne výberové konanie, urobili debilov, ktorí chcú bojkotovať zatepľovanie. Pán z firmy sprevádzal našu výberovú komisiu a správcov bytov v každom kroku, aby mu náhodou neunikla žiadna vec.... Je smutné, že sa ľudia nechajú ovplyvniť takýmito firmami a nedajú priestor tým, ktorí nelobujú za seba, lebo majú dosť ponúk, ale idú správnou cestou...čo už? vybrali si, majú, čo chcú......
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

jana1972
No, vy ste mali aspoň "výberové konanie". U nás to prebehlo tak, že si to vybrala výberová komisia - alebo firma si vybrala komisiu? Z nás, ktorí sme si žiadali riadne výberové konanie, urobili debilov, ktorí chcú bojkotovať zatepľovanie. Pán z firmy sprevádzal našu výberovú komisiu a správcov bytov v každom kroku, aby mu náhodou neunikla žiadna vec.... Je smutné, že sa ľudia nechajú ovplyvniť takýmito firmami a nedajú priestor tým, ktorí nelobujú za seba, lebo majú dosť ponúk, ale idú správnou cestou...čo už? vybrali si, majú, čo chcú......
Tamtamy mi vraveli, že v extrémnych prípadoch sú rozpočty navýšené aj nad 30 %
0 0
robo1968 robo1968

robo1968 je offline (nepripojený) robo1968

firma UNICOINVEST nie je spolahliva. Dali sme si zateplit barak a cena bola umelo navysovana, a boli vykonavane prace ktore neboli treba, ale sme to museli nakonec zaplatit cez uver ktory oni akoze vybavili cez Fond rozvoja byvania. Keby sa radsej zobral uver z banky aj s vyssim urokom bolo by to o polovicu lacnejsie,Dali sme sa nahovorit touto firmou a je to dobry odrb zo strany tejto firmy.A navyse nema ziadnych vlastnych zamestnancov, vsetko dava formou zakazok spriaznenym firmam a tak sa cena zvysi niekolkonasobne. Uz nikdy viac nechceme videt tuto firmu. Asi bude podane aj Tr.oz.
0 0
duchna duchna

duchna je offline (nepripojený) duchna

Poznám ich a veľmi dobre.zákazky záskavajú podplatením volebnej komisie,cenu majú najnižšiu ,ale počas výkonu prác ich umelo navyšujú,viem o tom svoje....udí majú subdodávky ,nájdených na inzerát a nie tak ako prezentujú na svojom videu.Robotníkom platia8,-eur s DPH /m2 komplet práce,ostatné zisk,ale aj to ich nevyplatia a z toho chodia na dovolenky po svete....
0 0
jana1972 jana1972

jana1972 je offline (nepripojený) jana1972

A vidíte, stále sa nájdu ľudia, čo im veria, bohužiaľ pre náš činžiak, je ich viac ako tých, ktorí trochu rozmýšľajú a preverujú si firmy
0 0
Zuzana Timková Zuzana Timková

Zuzana Timková je offline (nepripojený) Zuzana Timková

som členkou komisie z piatich, ktorá vyberala firmu na zateplenie domu. Predstavili sa nám 4 firmy. UNICO Invest prišla pripravená profesionálne, zodpovedala najpodrobnejšie na všetky otázky, a odišla. Po prezentácii ostatných troch nebolo pochýb, že sme jednohlasne BEZ PODPLATENIA vybrali UNICO. Následne sme boli svedkami úžasnej disciplíny, spolupráce, nasadenia, aké nemá obdoby. Vedúci UNICO boli denne na "pľaci", stavbyvedúci usmerňoval robotníkov, ktorí boli nielenže odborníci, ale mali naviac ľudský rozmer, takže 99% obyvateľov nášho domu sú nielenže spokojní s firmou, ale sú nadšení. Žiaľ, nemali sme dokonalý projekt, takže sa vynorili postupne práce, ktoré bolo treba urobiť nad rozpočet, pretože firma by nemohla poskytnúť 7 ročnú záruku na práce. Touto cestou upozorňujem na potrebné revízie bleskozvodov, plynu, elektriny a strechy (komínov), ušetríte si budúce problémy s navršovaním financií. Toto by malo byť už v projekte zahrnuté, my sme to nemali. Taktiež, pozor na balkóny, sú súčasťou zateplenia a treba ich riešiť pred zateplením.
0 0
Adolf59 Adolf59

Adolf59 je offline (nepripojený) Adolf59

Zavisť a hluposť keď ma niekto uplatnych členov vyberovych komisi ktori natrčaju ruky nemožu sa čudovať
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať